Profil uživatele
Grammage
Prodávající
Praha 4
Registrace: 24.11.2010

Veselé Velikonoce!

Studio Grammage vzniklo před pár lety spojením dvou kreativních (ženských) mozků, které se potřebovaly dostatečně zaměstnat a zúročit své vzdělání a zkušenosti. Začínaly jsme grafickým a obalovým designem, ale postupně své služby rozšiřujeme a zabydlujeme se také v oblasti designu interiérového, jehož výsledkem jsou naše originální samolepicí dekorace.

Samolepky na zeď jsou v současné době velice módní záležitostí a umožňují každý interiér učinit zajímavým a jedinečným. Jejich největší výhodou je, že na stěně či na nábytku vypadají jako precizní malba a jste s nimi hotovi za pár minut. Aniž cokoliv zašpiníte či pokazíte. Můžete si určit rozměr motivu, jeho rozvržení i barvu fólie a stát se tak přímým spolutvůrcem svého domova. Zkuste se spolu s námi pustit do experimentování a zahoďte všednost a nudu.

A protože pro mnohé z nás jsou druhým domovem automobily, nadešel čas i jim vtisknout tu trošku hravosti pomocí našich samolepek na auta. Dejte všem vědět, že vozíte to nejcennější, co máte! Vyjádřete svůj názor! Nebojte se lepit!

Proč? Protože lepení je snadné a zábavné. A zaručeně tomu propadnete. Jako dárek obdržíte malého trpaslíka a na něm si jednoduchý postup vyzkoušíte. Pak už zvládnete s přehledem polepit celý byt či auto.

Těšíme se na Vás i v našem butiku, kde pořídíte neuvěřitelné tašky www.fler.cz/grammage-boutique. Při objednávce z obou našich obchodů platíte pouze jedno poštovné.

Vaše Grammage

 

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

Způsob dopravy
Zakázky zasíláme standardně Českou poštou jako obchodní balík. Možný je také osobní odběr na adrese: Churnajevova 989/18, Praha 4 - Modřany. Není-li uvedeno jinak, odesíláme veškeré zboží do tří dnů po obdržení platby.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.