Profil uživatele
Granota Felting
Prodávající
Praha 3
Registrace: 25.1.2010

Vítám všechny, kterým se líbí plstěné výrobky, u Granoty.

Před nějakou dobou jsem objevila vlnu a zjistila jsem jaké takřka neomezené možnosti mám při práci s ní. Používám techniku mokrého plstění i techniku plstění jehlou. Zpočátku jsem tvořila jen tak pro radost, ale jak se zvyšovala kvalita mých výrobků a především počet nových a nových věciček doma,  přátelé mě přesvědčili, ať zkusím své výrobky prodávat (snad abych doma nezapadla pod náporem tolika nových věcí).

V současné době jsem naprosto pohlcená květinami, na které beru inspiraci v zahrádce mé maminky, která každý rok bohatě kvete. Je to taková smršť barev a různých tvarů.

Dalším tématem, které mě baví jsou různá ušatá zvířátka, momentálně hlavně myšky a zajíci, ale jsem si jistá, že zanedlouho přijdou i další.

Nedávno jsem se vrhla na výrobu plstěných bačkorek. Hned jak dovybavím svou rodinu:-), tak nějaké modely dám sem na Fler.

A pak jistě přijde spousta dalších věcí. Vlna je vážně úžasný, jemný a tvárný materiál.

Za každý Váš komentář nebo dotaz budu ráda :-)

Způsob dopravy
Doprava doporučeně Českou poštou. Zboží je baleno do obálky s bublinkovou fólii. V Praze je možné po domluvě zboží doručit i osobně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím