Profil uživatele
GRIMBI
Prodávající
Újezd nad Zbečnem
Registrace: 16.8.2017

 V í t e j t e na stránkách věnovaných dřevěným výrobkům a papírenského zboží.

 

G R I M B I …

 … je rodinná značka, pod kterou v křivoklátských lesích tvoříme s láskou, pečlivostí a pílí výrobky z přírodních materiálů. Především se jedná o výrobky ze dřeva, papíru nebo jiných přidružených materiálů.

Proč D Ř E V O?

Velmi jednoduchá a prostá otázka, na kterou je radost odpovídat. Milujeme   P Ř Í R O D U, jsme vášnivými cestovateli a na svých cestách se povětšinu času obklopujeme nádhernými lesy, kde máte zkrátka pocit, že můžete dýchat. Můžete žít! D Ř E V O je jedním z hlavních a prapůvodních materiálů, které samotné lidstvo doprovází po celou dobu své existence. Otázku ekologie zde nemusíme ani vytahovat :)

G R I M B I výrobky

G R I M B I se zaměřuje na dřevěné a papírenské výrobky. V první sérii svých výrobků nabízíme deníky, notesy, bločky, sešity….Zkrátka vše pro milovníky deníčků a milovníky dřeva v jednom :) Do další série výrobků patří dřevěné desky s kvalitním klipem. Desky jsou dodávány samostatně, s ročním kalendářem či měsíčním kalendářem. Dřevěné ultratenké záložky do knihy, podtácky, visačky a jmenovky na dárky pro Vaše blízké, dárkové kartičky se vzkazem, nástěnky, fotoalba, herbáře a mnoho dalšího pro zútulnění vašich domovů.

K V A L I T A nad kvantitou

Všechny výrobky jsou vyráběny s L Á S K O U a hlavně R U Č N Ě! Výrobky jsou v limitovaných edicích, leckdy se mohou mírně lišit o několik málo milimetrů. Používané dřevo je vlastnoručně řezáno, broušeno a přírodními oleji ošetřeno. Výrobky pečlivě balíme do stylového přírodního balení, kde nechybí ani dřevěná výplň :). Ti, co si zakoupí G R I M B I, vlastní originál! U nás neexistuje slovo kopie.

Už dále n e č e k e j t e,  v y b í r e j t e,  k o c h e j t e se sílou dřeva. V případě jakéhokoliv zájmu se neváhejte na nás obrátit.

Fler banner: https://www.fler.cz/user/495575

Způsob dopravy
G R I M B I výrobky jsou pro Vás pečlivě baleny do přírodního minimalistického balení. Myslíme především na bezpečnost přepravy zboží. G R I M B I využívá poštovních služeb České pošty. Zásilky jsou odesílány doporučeně. Větší zásilky připojišťujeme pro případ mimořádných událostí. ∴ Menší rozměry zásilek (visačky, dárkové kartičky, záložky, přáníčka, bloček DEVATERÁK) >> 60 Kč ∴ Větší rozměry zásilek (dřevěné desky s klipem, zápisníky A5 a bloky A6) >> 120 Kč Na dobírku bohužel nezasíláme. U nás platíte pouze jedno poštovné!
Obchodní podmínky

Obchodní ustanovení dle Nového občanského zákoníku Zákon č. 89/2012 Sb.

1. Úvodní ustanovení

a) Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami prodejce G R I M B I na internetovém portálu www.fler.cz/grimbi, a že byl seznámen s možností odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

2. Uzavření kupní smlouvy

a) Kupní smlouva vzniká okamžikem odeslání objednávky kupujícím a jejím následným potvrzením prodejcem.

b) Vlastnosti objednaného zboží (barva, velikost, materiál) jsou uvedeny v popisu zboží. Při výrobě na zakázku jsou tyto informace uvedeny v doplňkové zprávě u objednávky, v případě, že ještě nebyly dohodnuty vnitřní poštou.

c) O odeslání zboží je kupující kontaktován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od kupní smlouvy

a) Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

b) Právo kupujícího odstoupit od kupní smlouvy zaniká u výrobků, které byly upraveny dle jeho přání, či zhotoveny výhradně pro jeho osobu.

c) Před vrácením zboží je kupující povinen informovat o tomto kroku prodávajícího vnitřní poštou.

d) Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez jakýchkoli vad a musí být vhodně zabaleno. 

e) Odstoupí-li kupující od smlouvy, vrátí mu prodejce bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal stejným způsobem.

f) V případě odstoupení od smlouvy nese kupující náklady spojené s navrácením zboží. Zboží kupující zašle prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku, nikoli na dobírku.

4. Reklamace

a) Při výskytu vady může prodávající poskytnout slevu z kupní ceny či výměnu zboží.

b) Záruční lhůta se nevztahuje na opotřebení produktu způsobené jejím obvyklým užíváním a v tomto případě tak reklamaci není možno uplatnit.

5. Dodací podmínky

a) Platbu za objednané zboží poukáže kupující na účet prodejce v českých korunách.

b) Prodávající zboží odešle do pěti pracovních dnů od přijetí platby, nebylo-li dohodnuto s kupujícím jinak.

c) Zboží je odesíláno Českou poštou doporučeně (obálka/balík).

6. Ochrana osobních údajů

a) Nakládání s osobními údaji kupujících podléhá legislativě ohledně ochrany osobních údajů, včetně zejména Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. 

b) Prodávající shromažďuje o kupujícím následující osobní údaje: jméno, příjmení, pohlaví, adresu pro doručování zásilek, telefonní číslo, emailovou adresu a historii nákupu.

c) Prodávající stvrzuje, že osobní údaje kupujícího jsou použity pouze pro jeho interní potřebu s kupní smlouvou spojenou.

Obchodní podmínky jsou platné a účinné od 25. 5. 2018.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
843179
8.11.2019 Máme pro Vás novinku! Zbrusu elegantní a přitom stále přírodní - dřevěný - DIÁŘ na rok 2020 ♥
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím