Domů Profil prodejce GRIMBI
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Zbečno, ČR
  • 218 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 43
Aktivita: aktivní
Prodáno: 218
Registrace: 22.4.2020
Město: Zbečno
Stát: ČR

GRIMBI

/ Prodávající
Novinky
1001866
31.3.2022 Krásné nevěsty, máme pro Vás několik svatebních doplňků ze svatební EDICE DELUXE ve VÝPRODEJOVÉ SLEVĚ. S touto kategorií zde budeme končit, proto neváhejte a ulovte si svůj kousek. Akce platí do 17.4.2021

G R I M B I …

 … je rodinná značka, pod kterou v křivoklátských lesích tvoříme s láskou, pečlivostí a pílí výrobky z přírodních materiálů. Především se jedná o výrobky ze dřeva, papíru nebo jiných přidružených materiálů.

Proč D Ř E V O?

Velmi jednoduchá a prostá otázka, na kterou je radost odpovídat. Milujeme     P Ř Í R O D U, jsme vášnivými cestovateli a na svých cestách se povětšinu času obklopujeme nádhernými lesy, kde máte zkrátka pocit, že můžete dýchat. Můžete žít! D Ř E V O je jedním z hlavních a prapůvodních materiálů, které samotné lidstvo doprovází po celou dobu své existence. Otázku ekologie zde nemusíme ani vytahovat :)

G R I M B I výrobky

G R I M B I se zaměřuje na dřevěné a papírenské výrobky. V první sérii svých výrobků nabízíme deníky, notesy, bločky, sešity….Zkrátka vše pro milovníky deníčků a milovníky dřeva v jednom :) Do další série výrobků patří dřevěné desky s kvalitním klipem. Desky jsou dodávány samostatně nebo s ročním kalendářem. Dřevěné ultratenké záložky do knihy, podtácky, visačky a jmenovky na dárky pro Vaše blízké, dárkové kartičky se vzkazem, nástěnky, fotoalba, herbáře a mnoho dalšího pro zútulnění vašich domovů.

K V A L I T A nad kvantitou

Všechny výrobky jsou vyráběny s L Á S K O U a hlavně R U Č N Ě! Výrobky jsou v limitovaných edicích, leckdy se mohou mírně lišit o několik málo milimetrů. Používané dřevo je vlastnoručně řezáno, broušeno a přírodními oleji ošetřeno. Výrobky pečlivě balíme do stylového přírodního balení, kde nechybí ani dřevěná výplň :). Ti, co si zakoupí G R I M B I, vlastní originál! U nás neexistuje slovo kopie.

Už dále n e č e k e j t e,  v y b í r e j t e,  k o c h e j t e se sílou dřeva. V případě jakéhokoliv zájmu se neváhejte na nás obrátit.

∴ D Ř E V Ě N É   D E S K Y   S    K L I P E M

Dřevěné desky vyrábíme z topolu, borovice nebo dubu v několika odstínech. Desky mají kvalitní kovový klip, za který lze desku zavěsit i na zeď. Nabízíme je ve dvou velikostech:

∴ PATERÁK – A5        ∴ ČTVERÁK – A4

 

K A L E N D Á Ř E

Každý rok připravujeme sérii minimalistických ročních kalendářů, které dodáváme na dřevěných deskách z naší tvorby. Kalendáře spadají do naší grafické autorské tvorby.

 

 

∴ D Ř E V Ě N É   Z Á P I S N Í K Y

Vyrábíme dřevěné minimalistické bloky a zápisníky. Všechny bloky mají kvalitní kovovou kroužkovou vazbu. Velikosti našich zápisníků: ∴ DEVATERÁK – bloček 9 x 9 cm ∴ ŠESTERÁK A6 ∴ PATERÁK A5

 

D I Á Ř E

Novinkou v naší tvorbě jsou kapesní diáře na rok 2020. Diář je ve velikosti 75 x 115 mm, rozsah 64 listů, týdenní kalendárium, čtvrtletní plánovací kalendář 2020, poznámky, osobní záznamy a další. Diář má dřevěnou přední a zadní stranu, hřbet diáře je korkový.

 

∴  D Ř E V Ě N É   D Á R K O V É   K A R T I Č K Y

Dřevěné dárkové/vzkazové kartičky, tzv. VZKAZOVNÍK. Každý VZKAZOVNÍK dodáváme s obálkou. Nabízíme jej ve dvou provedení:

∴ bříza s nýtem        ∴ balsa s dymem.

Tato kartička je vhodná jako přání, vzkaz do kytky, jen tak pro radost nebo zabalit k dárku. Vzkazů je na výběr mnoho, přesto jsme Vám zcela k dispozici na vytvoření Vašeho vzkazu na míru.

 

D Ř E V Ě N É   Z Á L O Ž K Y

Dřevěné záložky do knížek jsou ultratenké 0,4 mm a jsou ultraohebné. Nabízíme je ve dvou provedení:

∴ s autorskou výšivkou pomocí duhované bavlnky

∴ klasickou s minimalistickou s kůží z hověziny

 

  D Ř E V Ě N É   V I S A Č K Y

Dřevěné visačky jsou vhodné na dárky pro Vaše blízké. Dají se použít i jako jmenovky. Vyrábíme je s jihoamerické balsy o tloušťce 2 mm. Nabízíme je v šesti odstínech.

 

 

  P Ř Á N Í Č K A

Pro přáníčka jsme zvolili netradiční čtvercový formát. Přání nabízíme ve 14ti odstínech, vyrábíme je z kvalitního 180 g/m2 barevného matného kartonu, který doplňujeme dřevěným detailem z jihoamerické balsy o tloušťce 0,8 mm.

 

F I L C O V É   S E Š I T Y

Novinkou v naší tvorbě jsou filcové sešity o velikosti A6 s dřevěným detailem na pravé přední straně. Barevná škála filcu je opravdu bohatá. Sešity nabízíme ve dvou provedení lineatury: ∴ tečkovaná        ∴ bezlinková

B A L E N Í

Dbáme na to, aby každá zásilka byla pečlivě zabalena a při přepravě se nepoškodila. Balení používáme jedině přírodní a klademe důraz především na minimální ekologickou zátěž.

Jak najdete svou zásilku zabalenou?

Ve většině případů naše zásilky balíme "dárkově". Podle velikosti volíme kartonovou krabičku či obálku. Nechybí ani dřevěná výplň, tak pozor při otevírání :-). Jednotlivé výrobky jsou zabaleny v recyklovaných celofánových sáčcích.

D O P R A V A

Všechny naše výrobky zasíláme doporučeně Českou poštou. Větší zásilky připojišťujeme v případě mimořádných událostí.

∴ Menší rozměry zásilek (visačky, dárkové kartičky, záložky, přáníčka, bloček DEVATERÁK) >> 65 Kč

∴ Větší rozměry zásilek (dřevěné desky s klipem, zápisníky A5 a bloky A6) >> 95 Kč

Na dobírku bohužel nezasíláme.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od GRIMBI

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--