Domů Profil prodejce Gusta
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Jílové u Prahy, ČR
  • 1027 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (283) 100%
Nadšenci: 2353
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1027
Registrace: 16.2.2009
Město: Jílové u Prahy
Stát: ČR

Gusta

/ Prodávající
Novinky
1070338
25.8.2023 A ještě jedna novinka - https://www.fler.cz/zbozi...

 

Vítejte v mém obchůdku, mezi pytli a vaky !

Těší mne, že jste přišli na návštěvu !

Ruce mám neposedné od dětství. Vyzkoušela jsem během života mnoho technik, zejména spojených s textilem a přízí. Moderní oblečení a doplňky, které v obchodech koupit nešlo, jsem šila, háčkovala, pletla, síťovala i paličkovala....

Přivydělávala jsem si domácí výrobou korálkových kabelek, třásní a vánočních ozdob. Potom, díky třem dětem a náročnému zaměstnání, se mi domácí tvoření scvrklo na domácí práce a opravy potrhaných kaťat. Na víc nebyl čas.

Teď jsem v důchodu. V klidu jsem nevydržela ani rok a už šiju a kutím. Přišlo to samo od sebe jakoby nic - jen tak něco vyrobím pro vnoučata.

Nabízím zatím hlavně válecí pytle a sedací vaky plněné EPS (polystyrénovými) kuličkami. Vnoučata jsou jimi nadšená, proto jsem se rozhodla nabídnout je i dalším dětem.

Přeji Vám moc hezký den

Gusta

Pytle a vaky balím pro poštovní přepravu velmi pečlivě. Nejdříve do igelitové folie a potom do velké kartonové krabice, podle velikosti pytle - cca 90 x 60 x 40 cm. Takové veliké, ale lehké (6-8 kg) balíčky posílám Českou poštou, která je doručí nejčastěji do dvou dnů. Balíky jsou vždy pojištěné.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Gusta

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--