Domů Profil prodejce H22
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Plzeň, ČR
  • 146 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (65) 100%
Nadšenci: 226
Aktivita: aktivní
Prodáno: 146
Registrace: 16.1.2011
Město: Plzeň
Stát: ČR

H22

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den.

  Tvoření je pro mě koníčkem, radostí a zábavou. Dostala jsem se k tomu až, když se měla narodit dcera. Nápadů bylo vždy hodně, ale času málo.

  Založila jsem si nový profil originální razítka a všechny razítka (mojí novou vášeň) přesunula tam. později bude možné i na tomto profilu koupit ručně vyrobený papír a výseky z papíru. Tak se tam na Vás těším.

  Doufám ,že se Vám mé tvoření a výrobky budou líbit. Budu ráda za každý komentář a Vaši přízeň, protože je to pro mě hnacím motorem do dalších výtvorů.

Účastním se jarmarků:

 


 

Pokuď nakupujete už po druhé...neváhejte to říci bude sleva a dáreček :o)

U nárámku z paracordu garantuji kvalitní nylonové šňůry z USA, připadně české na doplňky (příklad: proužky na náramku duha). Polyester a jiné šunty u mne nehledejte. Mám ráda praktické věci, tak i moje náramky jsou nejen módní, ale vyrobené z paracordu, který Vám v případě nouze opravdu pomůže a splní požedované parametry.

Náramky dodávám do dvou krámů, tak některé nemám ani nafocené, tak případně písněte Vaše přání nebo záložka zboží na zakázku a třeba mohu splnit Vaše přání. Mám i paracord fish & fire kde je navíc podpalovací šňůra a saturna.

Náramky jsou podrobeny tvrdému testu.

1. Vizuální kontrola

 2. zkouška správného utažení

 3. schváleno a může se expedovat

Dále jsou v nabídce ručně broušené hrníčky dle vašeho obrázku nebo textu.

Broušen je hrníček francouzké značky Luminarc, který snese teplotu max 110° C. Najdete ve zboží na zakázku.

Velice kvalitní padáková šňůra Paracord 550lb . Padákové šnůry jsou vyrobeny v USA, dle armadního vzoru, proto jsou velice pevné a splňují ty nejnáročnější požadavky na pevnost.

Své místo si tento typ šňůry našel i v civilním světě. Nejvíce je používána pro Survival a outdoor výpravách. Využití najde při vázání výstroje na batoh, aby nedošlo k jejich ztrátě. Při stavbě přístřešku nebo provizorního stavení. Můžete ji použit na maskování, zavěšení sítě, tahání a svazování předmětu. Pokud si roztrhnete oblečení nebo vaši část těla, je možné potřebnou délku šňůry rozplést a tak mít slabé a pevné nitě na nouzové zašití.

V dnešní době je masově rozšířená i jako módní doplněk, jistě jste ji viděli už u někoho na ruce nebo jako přívěšek. Pokud ne je možné se podívat a koupit Paracord náramek u mě. Jeho využití je opravdu široké, zapletením do různých podob stále zachovává možnost jej rozplést v případě nouze a použít.

 

Parašutistická šňůra nebo je také známa pod názvem Paracord 550 je vyrobena z lehkého nylonu. Původně bylo lano vyrobeno pro použití na závěsných padácích během druhé světové války. Američtí výsadkáři, ale našli i mnoho dalších možností využití této lehké a přitom pevné šňůry. Použití padákové šňůry našlo i ve vesmíru, kdy byl používán astronauty raketoplánu STS-82 při opravě Hubbleova teleskopu.

V dnešní době používají armádní složky, ale i civilisté. Ale dlouhou dobu byla dostupná jen z vojenských přebytku a aukcích, až postupně prorazila a našla si oblibu i v civilní sféře. Dnes si tuto obvykle 4mm (5/32") šňůru můžete koupit v nejrůznějších barevných odstínech. Její pevnost zaručuje několik propletených vláken z nylonu, na kterých je opleten ještě jeden ochranný pláš‘t, který je barevný.

Pozor na některé komerční výrobky vyrobené převážně v číně, které vypadají podobně, ale je u nich použit jiný materiál a proto nejsou tak kvalitní a pevné.

Testované zatížení znamená hodnotu kdy lano odolalo tahu až do jeho prasknutí, pracovní zatížení je údaj pro maximální zatížení lana při běžném použití.

  průměr pracovní tah max testované zatížení použití (samozřejmě můžete použít lana dle svého uvážení)
Nano Cord 0.75mm 1.63kg 16.33kg rybaření, táboření, myslivost, turistika, výroba šperků a korálků
Micro Cord 1.18mm 4.53kg 45.35kg rybaření, táboření, myslivost, turistika, výroba šperků a korálků
1/16 1.59mm 3.86kg 38.55kg rybaření, táboření, myslivost, turistika, výroba šperků a korálků
3/32 Tactical (275 Paracord) 2.38mm 11.34kg 113.40kg rybaření, táboření, myslivost, turistika, Military, výroba šperků a korálků
550 Paracord 3.97mm 24.95kg 249.47kg Survival, parašutismus, myslitary,rybaření, táboření, myslivost, turistika, výroba šperků a korálků
3/16 4.76mm 13.61kg 136.08kg vázaní, Military, kempování, lovení, Survival, skauting,
1/4 6.35mm 27.22kg 272.16kg vázaní, doplňky oblečení, army, outdoor, připevnění vlajek, vodáctví, námořnictví
3/8 9.52mm 54.43kg 544.31kg outdoor, Survival, taboření, dílna, chalupa, domací použítí
7/16 11.11mm 358.33kg 3583kg arboristika, vázaní, pomocné lana, lezení
1/2 12.70mm 99.79kg 997.90kg namořni a lodní doprava, stavebnictví, záchránáři, Military, policie
5/8 15.87mm 136.08kg 1361kg

zemědelství, chovatelství, lodní doprava, dekorace, zábrany

Způsob dopravy
Česká pošta
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od H22

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--