Nad 350 kč platíme poštovné za vás.
Profil uživatele
H2E
Prodávající
Praha 9 Čakovice
Registrace: 26.2.2012

Od 2. 12. 2017 do 14. 12. 2017 vánoční sleva na vše 15 procent po zadání slevového kódu  GCC-X3U-4P2. 

 

Vítáme návštěvy našeho obchůdku.

Naše heslo zní:

NECHCEME NA VÁS VYDĚLAT, CHCEME VÁM POUZE RADOST UDĚLAT.

NYNÍ AKTUÁLNĚ: ZAKLÁDÁM SEKCI VINTAGE, CHCI DÁT STARÝM VĚCEM ŠANCI A POSLAT JE DO DRUHÉHO KOLA, NEBOŤ VŠE STARÉ NEPATŘÍ DO STARÉHO ŽELEZA. NEČINÍM TAK KVŮLI VÝDĚLKU,  i v tomto případě platí naše heslo, že nechci vydělat, ale pouze radost udělat.  

Třeba někomu chybí miska do sady, nebo chce skleničky, ze kterých pil limonádu u babičky.....

Většina věcí byla pravděpodobně  hojně využívána, nebo alespoň vystavena, tomu odpovídá stav věcí, většina má škrábance, odřeniny, praskliny, zašlou patinu, tomu odpovídá navrhovaná někdy symbolická cena, třeba někdo umí opravit, nebo chce jen jako dekoraci na chalupu.....  Stav věcí se pokusím co nejlépe popsat do textu, staří věcí asi jako většina zde odhaduji, u veškeré výroby jsem nebyla a věci to nemají vyryté, klamat rozhodně nikoho nechci. Poštovné je i věcí vintage orientační, je možné i osobní převzetí po domluvě. 

Jsme Eva a Eva, mamka a dcera, dobré kamarádky, na všechno dvě.

Není tedy divu, že se obě zabýváme po staru ručními pracemi, po mladu kreativní činností.

Mamka je dlouholetá zkušená výšivkářka, háčkovačka a pletařka, taky trochu švadlenka, má trpělivost, která jí růže přináší, vyšít dvoumetrový ubrus pro ní není problém, co si usmyslí, to udělá. I když je to někdy běh na dlouhou trať.

Já začala před lety s batikováním, pak jsem objevila ubrouskovou techniku, fimo, barvy na sklo a textil, kraslice, v posledních letech korálky a pedig. A na to vše jsem zlákala i mamku.  Učíme se jedna od druhé a už máme trochu manufakturu, každá děláme co nás baví a co nám jde a co jedné nejde pomůže druhá. Mamka navléká korálky, já dělám ukončovací práce, mamka mi nahazuje na pletení a chlapi nám k tomu vaří kafe, které občas není ani kam položit.

Zkrátka jsme holky neposedné a nevíme co je nuda. Pořád máme co na práci, pleteme, háčkujeme, vyšíváme, lepíme, mýdla vaříme, svíčky odlíváme, na sklo malujeme....

I u televize musíme stále něco dělat, už se ani neumíme koukat na film jen tak, takže chrastíme pánům korálky, cinkáme jehlicemi, nebo alespoň šustíme stránkami časopisů, ve kterých hledáme inspiraci.

Dá se říct, že jsme svými výrobky již obdarovaly rodinu, příbuzné a známé, zúčatnily jsme se různých trhů  a tak chceme zkusit štěstí i u Fler rodiny.

Budeme rády za vaše komentáře, kritiku, ještě raději za pochvaly a případný nákup:)

Naše heslo zní:

NECHCEME NA VÁS VYDĚLAT, CHCEME VÁM POUZE RADOST UDĚLAT.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty po obdržení platby v následujících pěti dnech, poštovné, které je psané u zboží, je počítáno pro jeden kus, v případě, že zakoupíte více zboží, bude poštovné dopočítáno při objednávce, ale vždy budete o tomto prostřednictvím pošty informováni. Balíme s láskou do bublinkové obálky, nebo pečlivě vyložíme krabičku tak, abychom zabránily poškození zboží. V Praze možné po dohodě osobní předání bez poštovného. Poštovné částečně upraveno dle nového ceníku, v ceně započítáno i balné - bubl.obálky atd.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
666582
28.10.2017 Formičky vintage dekorace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.