Profil uživatele
HA umělecké kovářství a zámečnictví
Prodávající
Jičín
Registrace: 30.9.2011

Jsme Anežka a Honza, dva kováři, co dělají to, co je baví.

Honza studoval na SOŠ a SOU v Hradci králové obor Umělecký kovář a zámečník a poté se vydal studovat do Turnova na SUPŠ a VOŠ Turnov stejný obor, tentokrát s maturotou.

Anežka vystudovala SUPŠ a VOŠ Turnov obor Umělecké kovářství a zámečnictví, poté se vydala na jeden semestr do Zlína na UTB- filmová škola, obor Klasická animovaná tvorba a po Jazykové škole v Austrálii se vrátila na SUPŠ a VOŠ Turnov, obor Umělecké odlévání.

 

 

V roce 2009 vyhrála Anežka 1.místo na kovářském sympoziu Hefaiston na hradě Helfštýn za soubor vystavených prací. A ve stejném roce ocenění školy za nejlepší ateliérovou práci.

Na dalším navštívené kovářské akci Gotha glüht 2010 v Německu jsme sice nic nevyhráli ale zato jsme se dali dohromady a tím začlo vznikat HA (Honza, Anežka).

Přez školu v Březnu 2011 byl Honza vybrán s dalšími 5 studenty na kování mříží pro Christine Habermann v kovářském měste Ipsitz v Rakousku.

Na Svinařském řetězení 2011 vystavovala Anežka svoje práce a vyhrála cenu publika za plastiku Faust a Ďábel.

2011 - Díky jednomu velkému stopařskému štěstí jsme narazili na člověka, který nás nechal Pracovat ve Stelzigově kovárně na Frýdlantsku v Dolní Řasnici, kde jsme strávili měsíc prázdnin a tím naše spolupráce v kovárně nekončí, příště jedeme na velikonoční kování.

Říjen 2011 - účastníme se soutěže "torzírování". Výsledky se dozvíme během Listopadu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím