Domů Profil prodejce hafbojky
  • aktivní prodejce od r. 2021
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Rakovník, ČR
  • 25 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 6
Aktivita: aktivní
Prodáno: 25
Registrace: 20.8.2021
Město: Rakovník
Stát: ČR

hafbojky

/ Prodávající
Novinky
997556
3.3.2022 Haf, společně jsme pomohli jak dvounožcům, tak i čtyřnožcům na Ukrajině v rámci 24h akce. Vybralo se celkem 22.160 Kč, které putovaly do organizace Člověk v tísni. Nyní stále platí, že odvádíme 50 % z výtěžku na pomoc všem, kteří to potřebují. . #staywithukraine

Haf všichni!

Tak už je asi na čase představit, kdo za tímhle projektem stojí. I když jsme hlavní hvězdou my, čtyřnožci, a máme to tu pod taktovkou, musíme vám představit i naše dvojnožce.

Nejdřív asi začneme Danem. Je to srdcař nade všechno a kdyby mohl, má doma všechny pejsky světa. Jelikož je to taky veDaniellkej podnikavec, jednoho dne se rozhodl, že založí Hafbojky. Vzal do ruky papír, na pár dní se zašil za pracovní stůl a vykouzlil projekt do současný podoby. A protože mu život pejsků není lhostejný, rozhodl se část výtěžku z výrobků darovat útulkáčkům. No neříkal jsem, že je to srdcař?

A co všechno dělá? Stará se o eshop, komunikuje s váma, vytváří produkty a balí pro vás balíčky s největší láskou. Má hlavu plnou nápadů, takže je jasný, že v nejbližších měsících tady toho ještě spoustu přibyde. A jelikož jsme hlavní modelky my, čtyřnožci, už se na to moc těšíme!

 

Druhá půlka projektu a Danova pravá ruka je Nikča. Pejsky miluje stejně jako on a když za ní Dan přišNikolkael s nápadem, který byl ještě v plenkách, neváhala ani chvilku a přiložila ruku k dílu. Nikča designuje naše výrobky, fotí produkty a stará se o sociální sítě, kde jsme dost často my v celý svý kráse. Taky nám sem tam pomůže s psaním všech těchle textů, protože psát jsme se ještě nenaučili.

 

No, a to jsou oni! Jestli tě zajímá cokoliv dalšího, určitě nám napiš a my to z nich vyloudíme. To nám totiž jde ze všeho nejlíp!

Haf a pusu!
Vaši čtyřnožci

MiškaDalmatinRexík

 

Zajímá vás, jak se vyrábí všechny naše výrobky?

Tak já vám to povím! Všechno si vyrábíme úplně, ale úplně sami.

Vše začíná u designu, který si vymýšlíme sami. Vy tak máte záruku, že nikde nenarazíte na kopii. Využíváme vlastní kvalitní způsob potisku, kdy se barvy zachytávají hluboko do vláken použité látky, takže i přes mytí a každodenní nástrahy vydrží potisk stále jako nový.

A co šití? Samo, že to děláme sami! Pokud tak máte nějaké speciální požadavky, není problém naše výrobky přizpůsobit vašim představám.

Je potřeba počítat s delší dobou výroby. Pouštíme se do výroby ihned po obdržení platby a výrobní lhůta je maximálně 14 dní, ale uděláme vše, co bude v naších psích a lidských silách, aby jsme vaši objednávku vyexpedovali co nejrychleji.

Výsledkem toho jsou naše výrobky, u kterých dohlížíme na především kvalitu. Díky tomu si můžeme být jistí, že budete maximálně spokojení!

 

Naším dvounožčím cílem je být v souznění nejen s pejsky, ale i s přírodou.

Vše začíná u naší výroby. Jedná se o pejsčí slow fashion. Používáme kvalitní materiály a dbáme na důkladnou výrobu, aby naše výrobky vydržely co nejdéle.

Na balíček, ve kterém od nás obdržíte vaši objednávku, jsou využívány ekologické materiály. Budeme moc rádi, když využijete naši papírovou krabici, zabalíte do ní další radost jako my, a pošlete ji dál. Případně celý balíček zrecyklujete do patřičné popelnice.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od hafbojky

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--