Domů Profil prodejce Hafdecor
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Mukařov, ČR
  • 1299 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (331) 100%
Nadšenci: 432
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1299
Registrace: 10.4.2014
Město: Mukařov
Stát: ČR

Hafdecor

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

     Ahoj přátelé, pejskaři a kočičáři!

Vítejte na stránkách HAFDECORu plného psích a kočičích kamarádů.
Jsem voříšek středního vzrůstu, v nejlepších letech a jmenuju se Bambus.  Díru do světa bych prý neudělal, ale to tedy nevím, protože já díry do světa dělám rád. Hned u plotu pod keřem. Abych si měl kam schovat hračky.Jenže člověčice mi je stejně zase vyhrabe a ještě má řeči. Tak dělám díry do světa zas kousek vedle. Musím se udržovat ve formě, protože mám moc práce.
Ale k věci. Patřím do velké smečky dvou a            čtyřnožců. Vyrábíme cedulky,hrnečky, polštáře a další věcičky pro radost i užitek.

A já jsem dostal za úkol o tom všem nějak poreferovat. Takže nejdřív na úvod.Proč se jmenujeme  HAFDECOR ?
„Haf“ proto, že je to tu samej pes a decor, protože ty psy jsou dekorovaný. Proč já se jmenuju Bambus mi ale zatím nikdo nevysvětlil.

Moje člověčice kreslí všechny ty psí a kočičí kamarády, takže naše obrázky jsou originální a nikde jinde je nekoupíte. Psi jsou tu různí, jako že ráce ušlechtilá, ale někteří jsou jako já. A kočky ty jsou ušlechtilé vždycky, to se jim musí nechat.
A tyhle obrázky dáváme třeba na hrnky
a z těch hrnečků chutná kafe a čaj úplně nejvíc.

Psů, koček a hrníčků není nikdy dost a my se tím taky řídíme!
Je nás docela hodně. Pět dvounožců a jedenáct čtyřnožců.

Každý má své úkoly a něco důležitého na starost a každý je v něčem nej…. Tak třeba nejvíc nejstarší je naše babička. Ta se stará aby byly plné misky. A nejvíc nejpomalejší a taky nejstarší ze zvířat je náš želvák Silvestr. Tomu je možná už tolik, co babičce. Skoro.Toho moc nehoníme, protože to nemá smysl. Ale jinak to u nás musí všechno lítat a furt se musí vrtět. To já vrtím rád a pořád, to mi jde nejlíp. U nás je totiž veselo. Velká člověčice má 3 dcery a ty jsou nej nejvíc. A ta nejstarší kreslí všechny ty psy a psice a kočky a kočičáky.
A taky mám spoustu kamarádů zvířecích. Dva největší kamarády irské vlkodavy a nejbláznivější borderku a 6 koček nejrůznějších barev a velikostí.To jsou většinou, jak se prý říká, kočičí bezdomovci, no moc tomu nerozumím, protože k nám přišly a hned tu byly jako doma. Misek i místa je tu dost, ale člověčice se už někdy zlobí, že si není přes psy a kočky kam sednout.
My máme všichni svůj pelíšek a vlkouši mají vlastní velkou postel, protože se jinam nevejdou. Teda voni by se vešli, ale pak všichni ostatní musej stát. Holt sedačka je sedačka. Sice i židle je dobrá, ale zase malá a tak číháme na tu postel, to je nejvíc nej poležení. Ale je to fuška urvat místo.

No a do toho máme taky všude ty hrnečky a další věcičky, ale to jsou vesměs užitečný věci. Hrnečky se hodí pro paničky a páníčky, aby se jim pilo dobře kafe, třeba když přijdou z psí procházky.
A ještě máme cedulky a určitě ještě něco dalšího mít budeme.

Asi by vás zajímaly třeba podrobnosti, jako jak hrníček vzniká, jak se na něj dostal ten obrázek, který kreslí naše panička, jak dlouho tam ten obrázek bude držet a jestli se třeba nevošoupe. Tak do toho bych se opravdu radši neplet. Můžu jen říct, že je tu občas slyšet slovo se zvučným "r" a hned si jde člověčice dát ruku do studený vody. Takže bych to odhad, že se tam ty obrázky nějak připečou. Nijak to nevoní, jako třeba maso, ale zase to dýl vydrží. Ale třeba jak se mají hrnky umývat tak tady bych si dovolil poradit. Nechte hrnek na stole a váš pes se postará. To my umíme všichni. Ani myčka vám hrnek tak nevyleští, ale používat jí můžete. A kdyby vám kafe vystydlo, tak si ho můžete ohřát v mikrovlnce.

A ještě co je důležité – všechny materiály a barvy jsou nezávadné, to já poznám po čuchu, ale určitě na všem bude aspoň jeden psí, nebo kočičí chlup (ale spíš víc).  
Tak prohlížejte, vybírejte, objednejte si a my to pečlivě zabalíme a pošleme.
A já na všechno dohlídnu.

Váš Bambus

PS. A když se budete chtít ještě na něco zeptat, tak mi napište.

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučený balík, doručení do 3-10 dnů Pokud na zboží velmi spěcháte, můžeme objednávku zaslat Balíkem do ruky za 120 Kč,doručení do druhého dne od podání
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Hafdecor

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--