Profil uživatele
handula3
Prodávající
Všenice
Registrace: 15.2.2011

Jmenuji se Hana, jsem mamina syna a dcery a babička malého vnoučka. Mám moc ráda ruční práce - hlavně háčkování a v poslední době i korálky.  Bavily by mě i jiné techniky, ale při zaměstnání a rodině už na nic víc zatím nezbývá čas.

Háčkování je pro mě obrovský relax a pomáhá mi přežít  zimní měsíce. V létě jde chudák háček trochu stranou, protože dalším velkým koníčkem je zahrada a kytičky. A zahradu máme u domku opravdu velikou.

Dlouho jsem váhala, zda sem na fler mám dát svých několik  výrobků. Většinu tvoření  rozdám známým a nikdy ze mě nebude profík. Zdaleka se nemůžu rovnat těm tvořilům a tvořilkám, kteří zde vystavují svoje nádherná dílka.

Ale každý kousek háčkuji a tvořím s láskou a přeju si, aby někomu udělal radost.

Pokud  již vystavené zboží nebude k dispozici nebo pokud budete mít přání ohledně barvy, neváhejte mě kontaktovat.

Děkuji Vám za návštěvu.

Způsob dopravy
Balíčky zasílám českou poštou, doporučeně, ihned po připsání peněz na účet nebo na dobírku. V případě dobírky je větší poštovné, prosím tedy zákazníky aby počítali s tím, že v tomto případě se konečná cena upraví. Zboží zabalím buď do bublinkové obálky, nebo v případě zboží větších rozměrů do balíčku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím