Domů Profil prodejce handulkatp
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Teplice, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 6
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 18.6.2012
Město: Teplice
Stát: ČR
Důležitá informace: Koupí výrobku přispíváte na podporu mé kreativity :-D
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

handulkatp

/ Prodávající
Novinky
215738
20.12.2013 Nová vánoční přáníčka, mrkněte :-D

 

Háňa Fridrichovská - život je jako bonboniéra

Ráda se s Vámi podělím o pár informací o mně. Narodila jsem se v Duchcově, ale o čtyři roky později jsem se s rodinou přestěhovala do Teplic, kde začala má seberealizace. Teplice jsou mé rodné město a myslím, že jsem i místní patriot. Mám ráda lidi kolem sebe a ty nové ráda poznávám, mám ráda zdejší prostředí i rytmus života.

Když jsem se rozhodovala, čím se budu živit, zvítězila má touha pečovat a starat se o druhé. To ovlivnilo moji volbu povolání zdravotnice. Kdybych se nevydala na tuto cestu povolání, jistě bych byla pedagog. V  Teplicích jsem tedy studovala, nedávno se provdala a založila rodinku. Žiji zde dodnes a nemám plány se odtud stěhovat.

Už jako malá jsem milovala kreslení, malování, modelínu, vystřihovánky, bavlnky, korálky, papír a všelijaké ruční zábavy. Na základní škole k nejoblíbenějším předmětům patřila výtvarná výchova a samozřejmě tělocvik. Jako dítě mi bylo bližší papírnictví nežli hračkářství... Nadání mám zřejmě v genech po dědečkovi, který byl nesmírně manuálně zručný a překrásně kreslil.

Z každého materiálu co bylo na vyhození, jsem se pokoušela vytvořit originální výtvor nejraději s věnováním druhým. Vše jsem darovala (tudíž mi toho ani moc nezbývá na ukázku). Mám trochu sklony k vetešení, protože tvořit se dá za všeho:-D Stačí jen zapojit vlastní kreativitu.

Moji kamarádku ze základní školy s výtvarným nadáním rodiče přihlásily do výtvarného kroužku a já jí ve skrytu duše záviděla. Nicméně mi to nebránilo v mé  tvorbě. Byla jsem kreativní dítě a tvoření mi zůstalo dodnes. V patnácti letech jsem konečně směla jezdit na oblíbený tábor nikoliv jako dítě, ale už jako praktikantka, kde začala má práce s nejmenšími dětmi. Vyráběly jsme všelijaké upomínkové předměty a když to šlo, děti je posílaly domů rodičům poštou, nebo si je přivezli po návratu domů. Dva nebo tři roky poté jsem dostala jako vedoucí svůj vlastní oddíl nejmenších andílků a vzpomínám na jejich bezprostřednost, na jejich oddanost k osobě, která zastupuje jejich rodiče a vhlížení ke mně jako dospělákovi s duší dítěte, co si rádo hraje a vyrábí s láskou a slzou dojetí dodnes.

Baví mě, když mohu něco tvořit pro druhé – považuji to za relax a seberealizaci. Nápadů mám mnoho a budu ráda, když se ke mně kdokoliv připojí a potěšíme se společně při pohledu na naše výrobky a budeme si tím moci zlepšit náladu sobě či obdarovaným.

Budu ráda, když jen shlédnete má dílka. Do nedávna jsem se přemlouvala je zveřejňovat. ALe člověk se nemí moc podceňovat. Je tu tolik krásných šikovných ručiček, tak tedy i já si troufám se mezi vás přidat :-D

Toto je motto mého života a z vlastní zkušenosti vím, že funguje:

Úsměv nestojí nic a vynáší mnoho,  obohacuje toho, kdo ho přijímá aniž by ochuzoval toho, kdo ho daruje. Trvá chvilku, ale vzpomínka na něj bývá stálá.  Nikdo není tak bohatý, aby se bez něj obešel a nikdo není tak chudý, aby ho nemohl darovat. Je dobře, že si ho nelze  koupit ani půjčit, ani ukrást, protože má hodnotu okamžiku, kdy se daruje. A kdybys potkal někoho, kdy by neměl pro Tebe úsměv, ačkoliv na něj čekáš, buď velkodušný a oblaž ho svým úsměvem, protože nikdo  nepotřebuje úsměv tak, jako ten co ho nemá pro druhé.

Jak říká Forrest: "Život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co na tebe vyjde." A ať to bude cokoli, těším se na to a hodlám to prožít v plnosti.

Způsob dopravy
česká pošta, PPL popř. dle dohody s kupujícím
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od handulkatp

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--