Domů Profil prodejce Hani
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Pecka, ČR
  • 1135 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (354) 100%
Nadšenci: 1344
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1135
Registrace: 15.4.2008
Město: Pecka
Stát: ČR

Hani

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mé virtuální prodejní galerii.

Jmenuji se Hana Kalistová a mojí velikou zálibou je výroba šperků. Ráda kombinuji různé materiály a techniky. V současné době se věnuji technice wire- wrappingu v kombinaci s pájením, cínováním a tepáním.                                     Dále mě těší vyrábět šperky ze dřeva. Někdy nechám vyniknou krásné barvě a struktuře dřeva, jindy sáhnu po štětci a dřevěný šperk mi slouží jako malířské plátno. Některé šperky doplňuji různými minerály, skleněnými šatony swarovski či právě wire-wrappingem.

   Budu ráda, když vás mé šperky potěší...

 

            A co zde naleznete?           

Vlasové spony a šperky ze dřeva v kombinaci s různým materiálem

image image

 

Šperky a spony z nerezového drátu a minerálů

image image

 

Šperky a spony z černého tepaného či měděného drátu

image image

 

 

 

Šperky z nerezové oceli

Nepotřebují žádnou speciální péči. Nerez je stálý materiál, vydrží dlouhé a dlouhé roky. Nemění barvu, nekoroduje. Případné nečistoty odstraníte vodou s trochou saponátu, můžete požít jemný kartáček - třeba starý kartáček na zuby. Lze bez problémů čistit v ultrazvuku. Kamenům, které používám, to nevadí.

 

Šperky z černého žíhaného drátu

Tyto šperky jsou ošetřené včelím voskem za horka proti reznutí. Nedoporučuji je však nechávat dlohodobě vystavené vlhku či přímo vodě. Koupat se s nimi apod. 

Zejména mořská voda způsobuje rychlou korozi. 

Pokud se již stane a zpozorujete známky reznutí  lze místo mírně přebrousit jemným brusným papírem a naolejovat jakýmkoliv i kuchyňským olejem. Nebo místo nahřát (fénem či na plotýnce) a přetřít včelím voskem nebo parafínem (Třeba svíčkou).

Čistit lze vodou se saponátem a kartáčkem nebo i v ultrazvuku a hned poté vysušit.

 

Šperky z pecek

Peckové šperky jsou zhotoveny z přírodniny, která je barvená nezávadnými barvami a ošetřená včelím voskem. Čištění lze provádět vodou se saponátem a osušit. Nedoporučuji drhnutí ani čištění v ultrazvuku.

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám po přijetí platby na účet. V rámci ČR zasílám prostřednictvím Fler pošty zajištěnou přepravní službou Geis nebo jako doporučený dopis či cenné psaní (dle ceny zboží) Českou poštou. Lze se domluvit na dobírce. Na Slovensko zasílám zboží prostřednictvím České pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Hani

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--