Profil uživatele
HANULE.SLA
Prodávající
Veselí nad Moravou
Registrace: 9.4.2014

Srdečně vítám ve svém obchůdku všechny nakupující i naKUKující :o))).

Pocházím ze Slovácka, kde také bydlím, ale mám velmi blízko i k Horňácku, jelikož manžel pochází přímo ze srdce Horňácka z Velké nad Veličkou. Jsem "staromilec", mám ráda lidové umění, tradice, kroje, folklor, výšivky....a od toho všeho se odvíjí i má tvorba.

Před nějakou dobou jsem si zkusila vyrobit jen tak skromně pro sebe několik náušnic a to mě nadchlo natolik, že jsem se rozhodla je vyrábět i pro své blízké a známé. Časem jsem k náušnicím přidala výrobu dalších šperků, jako např. prsteny, přívěsky, manžetové knoflíčky, spony do kravaty, záložky do knížek, spony do vlasů a nejen to, šiju sukénky, látkové folklorní panenky (andělky), kosmetické taštičky, buttony (potahované šperky látkou) a mnohé další.

O svoji tvorbu bych se s Vámi ráda podělila prostřednictvím mých výrobků, vytvářených tak, aby vždy něčím zaujaly, byly originální a především, aby byly precizně zpracovány a Vám dlouho sloužily.

Pokud byste měli zájem o nějaký výrobek z již prodaného zboží, či výrobek v jiné barevné kombinaci (platina, starobronz), tvar (visací, pecky) atd. nebo dle vlastního zadání, kontaktujte mě, prosím, vnitřní poštou, určitě se domluvíme ;o).

 Tož ať sa Vám u mňa lúbí! ;o)

Přeji Všem, krásný den!
Srdečně HANULE.SLA
Způsob dopravy
Zakoupené zboží zasílám doporučeně Českou poštou pečlivě zabalené v bublinkové obálce. Zboží odesílám do 2-5 dnů od připsání peněz na účet. Možné je také osobní předání ve Veselí nad Moravou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.