Domů Profil prodejce HanyJewelery
Hana Svobodová
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Vrutice, ČR
  • 268 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (77) 100%
Nadšenci: 812
Aktivita: aktivní
Prodáno: 268
Registrace: 13.9.2012
Město: Vrutice
Stát: ČR

HanyJewelery

/ Prodávající
Novinky
1050872
11.3.2023 Děkuji moc za gratulace k topíku :)

VÝPRODEJ: VEŠKERÉ ZBOŽÍ BYLO ZLEVNĚNO O 50%. NETÝKÁ SE TO KATEGORIE EKSKLUSIV. 

Ahoj, jmenuji se Hana a vítám vás v mém korálkovém království. Výrobě šperků se věnuji již dlouho a nejvíce mě učarovala technika šitého šperku. Je to velmi časově náročná technika, ale dává možnost zhmotnit jakoukoliv fantazii. K výrobě používám většinou české  a japonské korálky, minerály, šperkové kameny, keramické a skleněné komponenty. Výrobě šperků věnuji všechen svůj volný čas.

Pokud zde nenajdete šperk podle Vašich představ, napište mi do zprávy a můžeme se dohodnout.

 

Náhrdelníky

image

Náušnice

Brože

Náramky

Soupravy

 

A to jsem celá já :D

 

image

 Vzala jsem si svoji soupravičku na den D :)

image

 

 

 

Jak pečovat o bižuterii?
Bižuterie je vyrobena z komponentů, které nejsou tak trvanlivé jako drahé kovy. Aby Vaše šperky zůstaly co nejdéle takové, jaké jste si je zakoupili, je třeba dodržet několik zásad.
Základní pravidlo: bižuterii navlékáme jako poslední a svlékáme jako první.
Životnost bižuterie zkracují nejrůznější parfémy, líčidla a laky na vlasy, tedy obecně kosmetika. Chemické látky, které jsou v nich obsažené, mohou narušit a v horším případě i poškodit povrchovou úpravu bižuterie. Pokud se chystáte do společnosti, je vhodné provést nejprve veškeré kosmetické úpravy a až následně se zkrášlit bižuterií.
Naopak při návratu domů je vhodné odkládat bižuterii jako první. Při svlékání byste totiž mohli poškodit nejen šperky, ale také svůj oděv.
Bižuterie nepatří do vody, je proto žádoucí ji před koupelí odložit. A to nejen doma ve vaně, ale i v bazénu nebo u moře. Chlór, sůl i vonné koupelové oleje bižuterii znehodnocují, stejně tak jako přímé slunce.
Není vhodné s bižuterií spát, protože by se kovové komponenty mohly zderofmovat.
Bižuterii si odkládejte při sportu. Nejenom že byste si mohli ublížit, ale navíc pot bižuterii také nesvědčí.
Náramky a náhrdelníky bižuterie je vhodné ukládat na speciální stojánky nebo háčky. Nejlépe je uložit bižuterii do šperkovnice, kde budou chráněny proti všem vlivům světla, vlhkosti a podobně.
Lankovou bižuterii ukládáme do sáčků zamotanou dokulata, abychom lanko nezlomili. Pokud se lanko zlomí, už se nedá narovnat.
Bižuterie a šperky s kombinací bižuterních prvků jsou určeny k příležitostnému nošení.
I přes dodržování výše uvedených doporučení budou na bižuterii časem patrné známky opotřebení, nejedná se o závadu, ale o běžné opotřebení, na které se nevztahuje záruka. Pokud ale budete tato doporučení dodržovat, bižuterie si po dlouhou dobu zachová svůj původní vzhled.
Jak bižuterii vyčistit?
Především je zapotřebí postupovat jemně. Bižuterii nečistíme chemicky! Základní prevencí je dodržovat výše popsaná pravidla při nošení a ukládání. Šperky bižuterie jemně zbavíte prachu a potu měkkým hadříkem (vhodný je flanel). Hrubší nečistoty i na špatně dostupných místech šperků jako například vrstvy make-upu mezi kamínky snadno vyčistíte měkkým typem zubního kartáčku (soft) i bez použití chemikálií.

Zde najdete mé blogy v kterých je pár ukázek jak vznikaly některé mé šperky.

 

Souznění- černá a bílá, světlo a tma.image

 

Šeřík

 

Cesta do země vzdálené 

 

Způsob dopravy
Zboží je posíláno v bublinkové obálce,českou poštou a doporučeně.Objednávku obdržíte do dvou dnů od obdržení platby na mém účtu.Poštovné se může lišit od velikosti zásilky. Děkuji za pochopení.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od HanyJewelery

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--