Profil uživatele
Hanzlici
Prodávající
Kryry
Registrace: 12.6.2011

Mou prací i koníčkem je látkování a šití. Při dvou dětech mohu nabídnout zkušenosti ze stovek plenek, které mi prošly rukami, z desítek maminek, kterým jsem byla nápomocna radou nebo praktickou pomocí a z obrovského nadšení, bez kterého by to celé nemělo žádný smysl...

Dětské plenky a oblečky vyrábím z látek, které mají vždy příslušný atest (pro děti 0-3). Plenky a další výrobky tak můžete na své miminko bez starostí oblékat.

Věřím, že se Vám u mne bude líbit a že se rády vrátíte ;-)

CO JINDE NENAJDETE...

- Vzory na plenky často měním, takže si u mě vybere opravdu každý

- používám materiál, který je velmi savý (savější než u běžně prodávaných plenek), poznáte to tak, že použitá plenka působí na omak suššeji než byste čekali.

- Jako jediná nabízím možnost rozdělit platbu na několik částí, tzn. každý měsíc můžete zaplatit jen část z celkové ceny zboží, až do jeho úplné úhrady. Platí pro sady plenek a jiné nákupy v celkové hodnotě nad 3 tis. Kč. Ošetřeno smlouvou.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno Českou poštou v igelitové obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
339817
16.12.2014 20.12.2014 - 3.1.2015 nepracuji a budu bez internetu. Prosím, počítejte s tím, pokud budete objednávat :-) Krásné svátky.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím