Profil uživatele
HARSA
Prodávající
Praha
Registrace: 11.7.2009

           Jmenuji se Kateřina Harsová, bydlím v Praze 4 v malém domku se zahrádkou s dvěma dětmi a třemi kocoury. Vnitřek domu připomíná sklad a dílnu dohromady, přesto je v něm čisto a útulno. Pořádkumilovné návštěvy raději nepouštíme přes práh, aby se jim neudělalo špatně. Vystudovala jsem Střední umělecko-průmyslovou školu v Praze, obor Tvarování hraček a dekorativních předmětů. To bylo ještě v dobách hluboké totality, takže obchody s oblečením zely prázdnotou. A tak pilným studentkám nezbývalo nic jiného, než opatřovat si extravagantní modely vlastní výrobou. Před jejím započetím bylo nutno za účelem získání nezbytného materiálu navštívit obchody Řempo, různé bazary či vetešnictví, skládky odpadu textilních firem, prodejny barev-laků, půdy a sklepy. Pak ještě bylo nutné sehnat důvěryhodnou omluvenku k nerušené tvorbě naprosto originálních modelů, které poté na sebe navléci a oslňovati spolužáky svojí kreativitou a nevšední invencí.

             Od té doby, již dlouhou řadu let věnuji se výrobě oděvů, oděvních a bytových doplňků, jen teď s tím rozdílem, že opatřit si potřebný materiál k výrobě není již takové dobrodružství jako bývalo. Svoje výrobky prodávám zároveň i ve svém kamenném obchodě, který je otevřen cca od roku 1997. Spolupracuji s týmem výtvarnic či krejčových a můžu bez uzardění tvrdit, že odvedená práce je na vynikající řemeslné úrovni, a pokud jsou zákaznicemi dodržovány pokyny k údržbě, výrobek neztrácí svoji barvu ani tvar a to i po mnoha a mnoha praních. Používáme téměř výhradně přírodní materiály, které ve většině případů ručně dobarvujeme či dokreslujeme nebo vyšíváme.

              Pokud Vás zaujme něco z mojí nabídky, neváhejte se prostřednictvím Fleru zeptat. Může se stát, že některý kus náhle zmizí, protože bude prodán jinde, ale i tak je možné objednat si podobný.

 

TOPlist

Počítadlo je aktivní od 21.10.2010

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty v bublinkových obálkách nebo kartonové krabici.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím