Profil uživatele
Hawah72
Prodávající
Chvalšiny, okres Český Krumlov
Registrace: 3.5.2011

Zdravím všechny Usmívající se

Keramika mě zajímala od mládí, ale tak nějak se naše cesty ne a ne protnout....až jednou moje hodná sestřička mě k narozeninám obdarovala zaplaceným kurzem keramiky. No, přiznám se - nejdřív jsem byla rozpačitá, říkala jsem si, co tam budu mezi ostatními - již zručnými - tvůrci dělat, budu se jen ztrapňovat tím, jak mi to nejde....nicméně jsem samozřejmě přišla a byla jsem hned po prvním kurzu lapena. Práce s hlínou mi natolik učarovala, že jsem začala spřádat plány na zakoupení vlastní pece. Ale ta cena!! Ouvej, ouvej...to budu dlouho šetřit!

Čas pomalu plynul a všichni blízcí již o mém velkém přání věděli. A teď přijde to nejdůležitější - mám skvělou sestřičku a švagra a díky nim se mi splnil můj velký sen již nyní. Ke kulatinám jsem dostala keramickou pec, slzy a dojetí nebraly konce a sotva jsem se z toho obrovského překvapení zberchala, tak jsem se pustila do tvoření.

Takže - jsem absolutní amatér, s tím tedy, prosím, budoucí kupující určitě počítej. Tvořím ve volném čase s velkou radostí, je to pro mě skvělý relax a tak snad jen aby se mi zaplatily náklady a aby časem domácnost nebyla zasypána keramikou až po půdu, rozhodla jsem se své výrobky nabídnout touto formou k prodeji.

Snad případnému kupujícímu udělají tolik radosti jako mě...

...přeji všem krásný den 

 

TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
150774
3.6.2013 Vykládám pec a postupně vkládám nové výrobky...pojďte nahlédnout :o)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím