Domů Profil prodejce Hejdučka
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Tábor, ČR
  • 1039 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (312) 100%
Nadšenci: 428
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1039
Registrace: 16.2.2009
Město: Tábor
Stát: ČR
Důležitá informace: To nejlepší z tohoto obchůdku je přesunuto do obchůdku "U Hejdučky" kde vás rádi přivítáme a budeme potěšení pokud si nás přidáte do oblíbených a budete sledovat novinky :-)

Hejdučka

/ Prodávající
Novinky
85789
6.9.2012 Vzhledem k tomu že mi profil zdobí již 300 kladných hodnocení, rozhodla jsem se vylosovat 3 z vás co mi hodnocení do teď udělili a nabídnout jim slevu 10% z celkového nákupu :-)

 

Přeji krásný den všem, kteří jste ke mě zavítali Usmívající se

Jsem člověk, kterého baví přemýšlet o nových kombinacích barev, volbě materiálů a tvarů a pak tyto mé představy zhmotnit. Ráda vyrábím dekorační předměty z přírodních materiálů.

V případě, že mezi prodanými výrobky najdete něco, co vám padne do oka a není to již v aktuální nabídce, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou. Pokud to bude možné, ráda se pokusím vyhovět vašemu přání Usmívající se Pokud mi napíšete, ráda vám vytvořím i něco na zakázku.

Protože se člověk celý život něco učí a mým životním cílem je se stále zlepšovat a rozvíjet, bude pro mne potěšením vaše hodnocení, nebo komentář u zboží.

Způsob dopravy
Standartně posílám doporučeně prostřednictvím ČP. Pokud je vaším výslovným přáním, tak u levnějších věcí zasílám i obyčejně (bez zodpovědnosti za nedoručení). Pro Slovenské zákazníky mám zřízen FIO účet, tzn. neplatí se bankovní poplatky za mezinárodní převod (je to jako převod do jiné banky v ČR) Pro ty z vás co projíždíte Táborem, nebo kdo bydlí v okolí a rád by ušetřil za poštovné, můžete využít nabídky osobního předání :-)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Hejdučka

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--