Domů Profil prodejce helemese
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Praha 3, ČR
  • 5103 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (679) 100%
Nadšenci: 586
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5103
Registrace: 2.3.2009
Město: Praha 3
Stát: ČR

helemese

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Nabízím především šité výrobky, upřednostňuji příjemné a kvalitnější materiály a samozřejmě i bavlnu, len a hedvábí. V minulosti jsem se šitím chvílemi i živila, dnes beru šití jako odpočinek, relaxaci (které občas úplně propadnu) a možnost přetvářet zbytky krásných látek v něco pěkného a užitečného, co může udělat radost nebo potěšit oko. Celý život sbírám (pokud to jde i pěstuji) bylinky- ty voňavé se pak snažím naplnit do hezkých pytlíčků a provonět jimi skříně, ty léčivé kombinuji do čajů, a denně piji (nejen já, ale celá rodina a okolí). A co nesmím zapomenout je navlékání a kombinování korálů, korálků, střípků, kamínků a všeho možného dalšího a vytváření hlavně náramků, ale i náhrdelníků pro kombinování s oblečením. Kdybyste viděli ty stohy papírků, které mám doma popsané nápady...Jenže holt s tou realizací je to horší, bohužel musím ještě dělat spoustu jiných věcí a prací, než jen vytvářet a ladit nápady...

Reklamace - jestliže se na výrobku objeví vada, je třeba jej reklamovat bez zbytečného odkladu a není možno jej nadále využívat.
- Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. U věcí prodávaných za nižší cenu se záruka nevztahuje na vady, pro které byla sleva poskytnuta. Záruka se nevztahuje na změny či poškození zboží, které bylo způsobeno nesprávnou údržbou a nesprávným užíváním. Důvodem k reklamaci nebo vrácení zboží není to, že si kupující nedostatečně, nepozorně či vůbec nepřečetl popis výrobku (vc případě nejasností v popisu zboží je možnost dodatečných dotazů vnitřní Fler poštou)

Vytvořením objednávky zákazník/kupující uzavírá kupní smlouvy s prodávajícím, souhlasí s prodejními podmínkami a stvrzuje, že se seznámil s popisem výrobku.

Odstoupení od kupní smlouvy - zboží musí být v původním balení se všemi jeho součástmi, nesmí být použité, vyprané, znečištěné nebo poškozené. 
V případě, že nejste spokojeni s dodaným zbožím a splňujete podmínky pro vrácení peněz dle §53, doručte ho nejpozději do 14-ti kalendářních dnů od data převzetí. Připište číslo vašeho účtu. Ihned po doručení zboží vám zašlu zpět peníze krácené o poštovné.

Způsob dopravy
Zboží zašlu poštou (případně někdy, po domluvě, kurýrem - v Praze), podle velikosti zabalené v obálce nebo balíčku (krabici), chráněné fólií nebo papírem Při objednávce více kusů/druhů zboží se platí jen jedno poštovné. Zboží lze rovněž vyzvednout osobně (po domluvě) v Praze.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od helemese

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--