Domů Profil prodejce Helen Hollis
  • Prodejce od r. 2017
  • *Kamenice Olešovice*, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 30.11.2017
Město: *Kamenice Olešovice*
Stát: ČR

Helen Hollis

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Helen Hollis je mladá rozvíjející se značka, která vyrábí produkty s důrazem na kvalitu materiálu a moderní design.


Naše produkty vytváříme s láskou a opravdovou vášní pro Vás - ženy. Svou energii, chuť a nápady jsme vložili do jednoho z nejelegantnějších produktů - dámských kabelek, vyráběných výhradně z pravé kůže.

Nechte se omámit vůní toho nejpřirozenějšího a nejkrásnějšího materiálu na světě - kůže. Odhalte tajemství její struktury, tvárnosti a věčnosti. U nás najdete tu nejlepší pravou kůži, která prošla pečlivým a náročným výběrem. Společně jsme pro Vás připravili kolekci dámských elegantních kabelek podtrhující ženskost, smyslnost, vášnivost a jedinečnost. V každé kabelce je část naší energie, našeho srdce.

​Přijměte ji prostřednictvím našich kabelek, od nás, s láskou.

Kolekce kožených kabelek Helen Hollis vzdává hold nezávislé, odvážné a duší svobodné ženě, která přináší inspiraci ostatním. Jsou tak jiné, dokonale zpracované, sebevědomé, a podněcují v ženách rozvíjet nezávislost, talent a zároveň svou elegantní krásou pomáhají zůstat ženě ženou, svůdnou a smyslnou.

Každá žena je úžasná, krásná a inspirativní, důležité je věřit si, mít se ráda a pak tomu uvěří i všichni ostatní. Naše kabelky a smyslné doplňky přinášejí tuto energii každé z vás. Víme, že každá z nás si nosí svá malá tajemství, která by měla zůstat skryta, a to nás inspirovalo vytvořit něco krásného pro Vás, milé ženy.

Způsob dopravy
Česká pošta, PPL
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Helen Hollis

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--