Domů Profil prodejce Heliii
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Nová Ves u Mělníka, ČR
  • 2829 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (372) 100%
Nadšenci: 314
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2829
Registrace: 26.10.2010
Město: Nová Ves u Mělníka
Stát: ČR

Heliii

/ Prodávající
Novinky
905479
9.10.2020 Vložena novinka! Přání ke svátku, narozeninám, svatbě, narození dítěte, vánoční. Od každého po jednom kuse. Neváhejte a vybírejte ;)

Zdravím Vás všechny, kdo jste zavítali do mého obchůdku.

Mezi mé velké záliby patří všelijaké ruční práce, při kterých odpočívám po každodeních starostech.

ŠPERKY Z KORÁLKŮ - náušnice, náhrdelníky, náramky, soupravy... Použité korálky jsou české i zahraniční, skleněné i plastové.

Všem náušnicím - jak peckovým tak visacím, lze vyměnit afroháček či puzetku z klasického kovu za afroháček bez niklu nebo za antialergické. Cena bude navýšena dle domluveného náhradního háčku, prosím napiště mi ještě před uskutečněním objednávky, abych vytvořila položku přímo Vám :)

ŠPERKY Z MINERÁLŮ - náhrdelníky, náušnice, náramky, celé sady.

ŠPERKY Z ORGANZY A PLSTI - brože, sponky.

ŠPERKY Z FIMA A CERNITU - náušnice, donuty, roztahováky, brože, pecky.

POKUD BUDETE CHTÍT K NÁUŠNIČKÁM PŘIDAT ZARÁŽKY, NAPIŠTE TO PROSÍM JAKO POZNÁMKU K OBJEDNÁVCE. U pecičkových náušnic přidávám zarážky automaticky.

DOPLŇKY Z ORGANZY, FILCU A STUH - brože, sponky do vlasů, náušnice.

 

SVÍČKY - ze včelího vosku nebo kvalitního palmového vosku. Svíčky jsou voňavé, samozřejmě mohu udělat na přání i bez vůně, nebo namixovat vůně a barvy podle přání.

Malé plovoucí svíčky mohou dělat také parádu na slavnostních stolech, bílé svíčky jsou vhodné na svatební stůl a podobně.

Vše vyrábím v nekuřáckém prostředí!

Těším se na váš nákup, ráda zodpovím všechny Vaše dotazy a ráda Vám vyrobím zboží na zakázku dle Vašeho přání.

ZBOŽÍ PRODÁVÁM I V JEDNOM KAMENNÉM OBCHODĚ, PROTO PROSÍM OMLUVTE, POKUD NÁHODOU BUDE NĚJAKÉ VÁMI OBJEDNANÉ ZBOŽÍ ZROVNA NEDOSTUPNÉ!  DĚKUJI.

Ještě nesmím opomenout tu, která se nachází na mém profilovém obrázku. Je to labradorská fenečka Gloria SVVP (pro mě Piškotek), ještě jako malé štěňátko, dnes je z ní už velká, dospělá slečna. Pochází z SVVP (Středisko výcviku vodících psů) a u mě byla od dvou měsíců do jednoho roku na tzv. "předvýchovu". Ode mne putovala do střediska, kde se podrobila pilnému a svědomitému výcviku aby mohla v budoucnu pomáhat nevidomým lidem, a dnes již vodí svou nevidomou paní. Po Glorince mi přišlo do výchovy další psí miminko, černá fenka Jamajka, která je nyní ve výcviku ve výcviku ve středisku. Následovalo další psí miminko, černá slečna Missy, která byla ale vyřazena ze zdravotních důvodů z výcviku a teď už je to můj pejsek, který u mě zůstane napořád. Jsem za ní moc ráda! První dvě holky už asi nikdy neuvidím, ale v mém srdci zůstanou navždy!

OTEVŘEN NOVÝ PROFIL S MATERIÁLEM: Heliii - materiál

OTEVŘEN NOVÝ PROFIL S VINTAGE ZBOŽÍM: Heliii - vintage

OTEVŘEN NOVÝ PROFIL S VINTAGE ZBOŽÍM: Missy Sweet

 

TOPlist

Vloženo v prosinci 2011.

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně, max. do 3 dnů po obdržení platby na účet. Poštovné u glycerinových dekorací, svíček a odlitků bude přepočítáno dle nakoupeného zboží!.......................Jelikož mám ráda přírodu a snažím se jí pomáhat, tak zboží u kterého je to možné, zboží zabalím do již použité (ALE PLNĚ FUNKČNÍ!!!) bublinkové obálky a poté do nové klasické obálky. Pokud byste tuto variantu nechtěli, prosím o zprávu a já Vám zboží zabalím do bublinkové obálky úplně nové............. Zboží lze také předat po domluvě osobně v Praze (Černý most, případně Opatov), případně v Náchodě.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Heliii

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--