Profil uživatele
Helísek
Prodávající
Tišnov
Registrace: 22.10.2008

 

Najdete mne i V zahradě.

 

Dívám se kolem sebe...hledám...voním (a oňuchávám)...dotýkám se a hladím... uždibuji a ochutnávám...poslouchám...vnímám...a žasnu...

 

Jmenuji se Helena Brtnická, vystudovala jsem zahradní a krajinářskou architekturu, miluju květiny a rostliny vůbec, přírodu a krajinu, její barvy a vůně. vítr ve vlasech, bosé nohy v orosené trávě, vůni čerstvě posečené trávy i sena, kvetoucích zimolezů, lip a pustorylů  a taky fialek a vůbec všech možných dalších kytek. Hraju si se stříbrem, i když původně jsem začínala s měděným a nerezovým drátem, mám ráda krásné kameny, ale lákají mne i skleněné korálky, různé látky a vzory a taky papír a tužky a barvy , tak jsem sama zvědavá, co z toho bude :). Jestli se vám u Helíska líbí a jestli jste zvědaví, třeba co chystá, chcete si popovídat o zahradách, přírodních zahradách, rostlinách nebo jen tak nebo se společně zasnít, budete vítáni u Helíska v zahradě.

 

 

 

Pro přehlednost zde najdete kategorie, které jsou zároveň "kolekcemi" šperků se společným tématem, cílem nebo myšlenkou.

Na květinovou kolekci ...flores incantata... a ...kolekci krajiny mého srdce... z roku 2009 navazuji v roce 2010 plynule ...kouzelnou zahradou... a novými šperky.

...krajiny mého srdce ... vznikají s myšlenkou na krajinu, milé a nezapomenutelné momenty, okamžiky plné krásy a opojení přírodou a životem, okamžiky na které ráda vzpomínám, při kterých cítím vítr ve vlasech, mráz na tvářích, vůni vzduchu ...

Postupně zpracovávám šperky do těchto i dalších kolekci, cesta je klikatá a láká mne mnoho materiálů, technik i témat...nechávám se vést...

 

 

Můžete u mne také nakoupit materiál pro vlastní tvorbu.

 

Pro práci se stříbrem jsem registrována na PÚ. Šperky do 3g jsou označeny ryzostní značkou a výrobní značkou ve tvaru HxK (viz zobrazení níže), šperky nad 3g jsou označeny výrobní značkou a státním puncem.Seznam platných puncovních značek zde.

Způsob dopravy
Zboží odesílám jednou týdně, doporučeně Českou poštou, v kartonové krabičce zajištěné proti poškození :). Po dohodě také možný osobní odběr v Brně, případně v Jihlavě, Hradci Králové nebo Třebechovicích pod Orebem. Tištěnou fakturu přidám k balíčku na požádání :).
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
255361
11.4.2014 Dotýká se mne hluboce... https://www.youtube.com/w...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.