Menu
--
Domů Profil prodejce helitoys
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Jihlava, ČR
  • 14 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 81
Aktivita: aktivní
Prodáno: 14
Registrace: 23.1.2011
Město: Jihlava
Stát: ČR

helitoys

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Dobrý den,

vítám Vás ve světě fantazie, barev, nekonečných nápadů, příjemných pocitů a možná i úsměv vyvolávajících překvapení. Ve světě originálních výrobků rodinné firmy Heli.

Charakteristika:

veškeré výrobky jsou zhotoveny podle původních návrhů Heleny a Jana Foltánových. Typický rukopis a vysoký podíl ruční práce činí tyto výrobky nezaměnitelnými a jeden každý z nich je originálem. Zásadní je použití kvalitních materiálů z přírodních (bavlna), PES tkanin a jejich kombinací. Výrobky neobsahují žádné kovové nebo plastové součásti. Výplň tvoří duté vlákno a PES rouno. Pro lepení jsou použity netoxické a zdravotně nezávadné lepící složky. 

Věříme, že pečlivý výběr materiálů splňujících přísná kritéria technických norem o nezávadnosti (jsme držiteli certifikátu o nezávadnosti výrobků a použití bez omezení věku) i kvalitní výroby, kreativita, nápaditost návrhů, promyšlený výběr vzorových a barevných kombinací uspokojí očekávání dětí i dospělých.

Způsob údržby a ošetřování

má výrazný vliv na funkčnost a dlouhodobou životnost výrobku. Doporučujeme aplikaci neagresivních čistících prostředků (mýdlový roztok s teplotou do 30℃) co nejrychleji po znečištění, aby se zamezilo průniku nečistot do struktury vláken.

Záruční informace

Dodavatel přebírá odpovědnost za nedostatky vzniklé v průběhu záruční doby, které splňují charakteristiku výrobních a skrytých vad, jenž brání v řádném užívání výrobku.

Dodavatel nepřebírá odpovědnost za nedostatky související s přirozeným stárnutím a opotřebením materiálu nebo v důsledku nevhodného zacházení s výrobkem (včetně ošetřování).

Závěr

Přála bych si, aby každý kdo se rozhodne pro jeden z našich výrobků s ním objevil právě to, co hledá - ať už je to nápad, barevnost, funkčnost či praktičnost a především to, aby naše výrobky vyvolávaly jen a jen přijemné pocity a úsměv...

Způsob dopravy
Kurýrní služba DPD - dodání do 24 hodin ode dne podání zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od helitoys

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím