Profil uživatele
Hella
Prodávající
Brno
Registrace: 1.12.2008

Orgonity jsou typ umění. Umění má novou kategorii: orgonit. Je to ryze punkový a ezoterický směr. Jeho legendou je ten starý známý příběh s Reichem a jeho orgonovými akumulátory. Nemohu hodnotit, nepřísluší mi to. Orgonitové umění je lidové a vyrostlo divoce. Je potřeba jej vnímat s velkým nadhledem, s velkorysým smyslem pro humor a s ochotou přijmout do svého života i tu špetku tajemna, která ve světě přítomna je. Nemluvte o fantasmagoriích, temná legenda v pozadí dodává tomuhle umění špetku romantiky - je to vzácné koření, tedy: opatrně s ním.

------


Úřad průmyslového vlastnictví zapsal přihlášku ochranné známky do rejstříku ochranných známek a to k datu 09.03.2011. Jedná se o ochrannou známku: ORGONIT, slovní, číslo zápisu 317030. Zápisem do rejstříku ochranných známek vznikají vlastníkovi ochranné známky, ve smyslu § 8 a násl., zákona č.441/2003 Sb. o ochranných známkách, práva z ochranné známky včetně práva používat spolu s ochrannou známkou značku ® .

Uvedená ochranná známka se vztahuje na třídu 41. Poradenství a vzdělávání v oblasti zdravého životního stylu - pod označením ORGONIT je vyhrazeno toto poradenství pro majitele ochranné známky. Na samotné talismany (orgonity) se ochranná známka nevztahuje.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím