Domů Profil prodejce hera123
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Holýšov, ČR
  • 73 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (177) 100%
Nadšenci: 136
Aktivita: aktivní
Prodáno: 73
Registrace: 12.8.2010
Město: Holýšov
Stát: ČR
Důležitá informace: Nově nabízíme dopravu na Zásilkovnu.

hera123

/ Prodávající
Novinky
902399
22.9.2020 tak pro dnešek vloženy dvě novinky, zima nečekááááá.....

Pro zákazníky nejen ze Slovenské republiky mám účet i u FIO Banky. 

Dobrý den,

vítám Vás v mém malém obchůdku s převážně pletenými věcmi. Jmenuji se Milada a pletení je mým koníčkem od 5 let, kdy jsem si oblékala panenky a do dneška mě takhle činnost moc baví. Taky jsem hodně vyšívala a občas zabrousila i do háčkování, ale pletení vždycky vedlo. Takže když je trochu času, tak vždycky sahám po jehlicích a tvořím. Nevím jak to mají ostatní pletařky, ale jak jdu kolem Galanterie a nebo najdu na netu obchůdek s pletacími přízemi, tak prostě neodolám :-) A tak mám k nelibosti už skoro celé rodiny jednu skříňku plnou všeho co můžu k tvoření potřebovat a nevím, nevím jestli  to někdy všechno upotřebím.

Budu ráda, když se Vám u mě bude líbit.

 

Výrobky jsou vytvářené s láskou a s precizností, ale to focení mě prostě nejde a nejde.Plačící Samozřejmostí je, že jsou vyrobeny v prostředí nekuřáckém a bez zvířecím mazlíčků.

A jeden konečně pro sebe...Velký úsměv

Letošní kloboukování

 

 

 Jeden z posledních větších projektů....ten čas.... kdyby byl...

 

 

 

 

 

 

Začínáme 1.7.2012

 

 

Obchodní podmínky.

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce IČ 02402441 prostřednictvím internetového obchodu //www.fler.cz/hera123 - materiál.Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou .

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (materiál, barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné si předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a pak lze vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení a převzetí zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno či vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží je třeba bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od smlouvy, zaslat zpět prodávajícímu.

3.5. Zboží musí být vráceno nepoškozené, v původním stavu, bez vyprání a bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.6. Částka za zakoupené zboží a poštovné na cestě k němu bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.7. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou.V případě , že bude zboží většího charakteru a tudíž vyšší hmotnosti, tak poštovné bude upraveno dle ceníku České pošty. Zásilky do zahraničí dle sazebníku České pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od hera123

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--