Domů Profil prodejce herika
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 9, ČR
  • 13 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 17
Aktivita: aktivní
Prodáno: 13
Registrace: 8.9.2010
Město: Praha 9
Stát: ČR

herika

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Zabalte si ...

jsem tu pro všechny, kterým nestačí jen koupit dárek, ale zároveň ho chtějí i pěkně a netradičně zabalit. Nabízím zde svoje květinky, které dodají každému dárku něco navíc: malému přidají na hodnotě a speciálnímu na důležitosti.

O mně

Miluji Vánoce a u nich jsem začala. Každý rok vymýšlím, jak neobvykle zabalit svoje dárky, abych překvapila svoje blízké. Tak jsem se dostala k Japonským květům kanzashi. Nechala jsem se inspirovat touto tradiční technikou výroby látkových květů a jejich krásu jsem využila pro ozdobení balíčků. Obdarovaný tak získá kromě dárku ještě krásnou dekorační květinu, kterou si může uvázat, kam bude chtít - u svých kamarádek je nacházím na vázách, na svíčkách, na květináčích, na záclonách a dokonce i na dortu. Ti kreativnější si je pak mohou našít například na tašku.

Vystudovala jsem oděvní návrhářství a proto nejraději pracuji s látkami. Vytvářím především drobné dekorační předměty. Také šiji, ale jen na sebe nebo na syna. Časem možná nabídnu nějaké střihy a návody na šití pro šikovné ruce.

O květinkách

Květy jsou vyrobené většinou z bavlněných látek s potiskem, někdy kombinované se saténem. Jednotlivé lístky jsou pečlivě skládané a přilepené k sobě. Všechny jsou doplněné ručně potaženým knoflíčkem a kvalitní atlasovou oboustrannou stužkou, sladěnou do barvy květu. Některé nabízím jako zápich nebo upevněné na malém plastovém kolíčku.

O náladě

Snažím se vždy vyrobit určitou minikolekci, která má svoji atmosféru. Pro vytvoření určité nálady pečlivě vybírám barvy a kombinuji materiály. A protože kromě Vánoc je i spousta jiných příležitostí k obdarovávání, nabízí se tím i hodně témat pro moji inspiraci.

... něco extra

Pokud se vám bude u mě líbit a budete chtít vytvořit kytičku na přání, pro speciální příležitost nebo budete chtít prostě něco extra - vynasnažím se vám vyhovět. Neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou, těším se na vaše podněty.

 

MOŽNOSTI POUŽITÍ

Sami si vyberte, jak chcete květinku používat. Zde jsou komponenty, které mám zatím k dispozici. V popisu u kytiček je uvedeno na co se velikostí nejlépe hodí a z jakých komponentů můžete vybírat. Pak už stačí si jen vybrat a svou volbu uvést ve zprávě u objednávky.

skřipec černý 45mm   pukačky černé 40mm   pírko černé a stříbrné 47mm

skřipec černý 45mm         pukačky černé 40mm    pírko černé a stříbrné 47mm

 skřipec stříbrný 33 a 40mm                  brož 25 a 32mm

skřipec stříbrný 33 a 40mm              brož 25 a 32mm

 

 

 

 

Způsob dopravy
česká pošta, vše se snažím zabalit tak, aby nedošlo k poškození zboží
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od herika

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--