Z časových důvodů se v současnosti tvorbě kabelek věnuji pouze pro osobní potřebu. Děkuji za Vaši přízeň a pochopení. Přeji krásné slunečné dny. :-)
Profil uživatele
hexe
Alena Zmrzlíková | prodávající
Bystřice pod Hostýnem
Registrace: 29.6.2011

Vítejte na mém profilu 

 

Kabelky jsou naprosto nepostradatelný doplněk každé ženy. Každá žena je výjimečná a originální a mým cílem je podtrhnout a zdůraznit její jedinečnou osobnost. 

Základní myšlenka značky HEXE je originál jednoho jediného kusu. Kabelky nejsou mou obživou, jsou mým vášnivým hobby, a proto si mohu dovolit ke každé kabelce vysoce osobní přístup.

Každá kabelka vypracovaná v mé dílně  je opatřena textilním štítkem s logem HEXE umístěným na čelní straně kabelky. 

Kabelky HEXE jsou vyrobeny z italské kůže prvotřídní kvality v kombinaci se speciálně vyztuženým designovým textilním materiálem od světových návrhářů.

Veškeré střihy kabelek jsou autorské, kladoucí důraz na praktičnost, ženskost a půvab. 

Tvorbě kabelek se věnuji od roku 2011, kabelkám z kůže od podzimu 2012. Moje vystudovaná profese je stavební technik. Přesto, že nemám vyuční list v oboru brašnářství,  je má tvorba na profesinální úrovni díky zkušenostem získaných v praxi a nastudovaným vědomostem.

 

**************************************************************

 

Více info o kabelkách a o zakázkách na přání naleznete zde.

Ukázky z mé další tvorby si můžete prohlédnut ve fotogalerii.

Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízený účet ve Fio bance bez poplatků, z ostatních zemí lze platit buď převodem do Fio banky nebo přes Paypal.

!!! Nově lze platit objednávky také platební kartou nebo rychlým bankovním převodem   !!!

Poštovné v ČR je 105,-Kč, na Slovensko 212,-Kč, do ostatních zemí dle tarifů České pošty - na vyžádání upřesním.

Své zákaznice/zákazníky prosím o hodnocení nebo aspoň o zaslání zprávy, zda kabelka došla v pořádku a zda jste spokojeni, protože právě Vaše spokojenost s kabelkou je pro mne ta největší odměna. Samozřejmostí je poskytnutí záruky na jakost podle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, § 2113.

 

*************************************************************

 

Také bych Vás ráda pozvala k nahlédnutí do obchůdku uživatelky La Hadra - zde najdete opravdu luxusní bytový textil v patchwork stylu.

 

 

Přeji příjemné prohlížení nebo nakupování...

 

Alena Zmrzlíková  -  hexe

 

 

 

Způsob dopravy
Kabelky posílám jako balík do ruky - poštovné v ČR je 115,-Kč, na Slovensko 230,-Kč, do ostatních zemí dle tarifů České pošty - na vyžádání upřesním. Kabelky balím do pevné krabice (recykluji), aby se při přepravě neponičily. Po předchozí dohodě je možné osobní převzetí bez poštovného v městech Hranice nebo Bystřice pod Hostýnem.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
708546
20.3.2018 Z časových důvodů se v současnosti tvorbě kabelek věnuji pouze pro osobní potřebu. Děkuji za Vaši přízeň a pochopení. Přeji krásné slunečné dny. :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím