Z důvodu rekonstrukce naší ulice, která je uzavřena pro veškerou dopravu, nemohu balíčky odesílat firmou Geis. Výluka potrvá cca do 31.8.2019. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
hhorova
Prodávající
Holoubkov
Registrace: 5.12.2014

Vítejte v mém malém obchůdku.

Jmenuji se Hanka a miluji papír. Vyrábím krabičky na  malé poklady, na foto, obálky na CD, krabičky pro flaschdisky, albumy, desky a dárkové obálky pro fotografická studia nebo jen jako dárek. Téměř vše vyrábím na zakázku. Jen málo drobností mám ihned dostupné např. blahopřání, bločky na lednici a další věcičky.

Výrobky jsou vyráběny v nekuřáckém prostředí a bez přítomnosti zvířat.

Budu velice potěšena, pokud se Vám některé mé výrobky budou líbit.

O papírovou fakturu si prosím napište, jinak máte k dispozici fakturu elektronickou, kterou vystavuji vždy. Nejsem plátcem DPH.

Výsledná cena poštovného bude účtována vždy dle rozměrů a váhy každé
jednotlivé zásilky.

Zboží zasílám  řádně zabalené - platba předem. Pokud nedojde platba na můj účet do 10 dnů od objednání, objednávku ruším. Viz obchodní podmínky.

 

Jsem členkou klubu Podpora nominace.

 

Způsob dopravy
Výrobky zasílám Českou poštou nebo firmou GEIS
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

 1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce hhorova, prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/hhorova. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

 2. Zákazník odesláním objednávky stvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil, a že s nimi souhlasí.

Objednávka a úhrada zboží

 1. Okamžikem odeslání objednávky zákazníkem prodávajícímu vzniká mezi nimi kupní smlouva. Od tohoto okamžiku mezi zákazníkem a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

 2. O přijetí objednávky prodávajícím je zákazník informován elektronicky na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.

 3. Zákazník má právo svoji objednávku do 24 hodin od jejího podání stornovat.

 4. Prodávající má právo objednávku ve výjimečných případech odmítnout, zejména v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka.

 5. Jakékoliv změny charakteru objednávaného zboží nebo výrobu na zakázku, musí zákazník předem s prodávajícím dohodnout prostřednictvím vnitřní pošty, tedy před odesláním objednávky. Na individuální požadavky zákazníka v poznámce u objednávky nelze brát ohled a prodávající může takovou objednávku odmítnout.

 6. Odesláním objednávky se zákazník zavazuje k úhradě zboží předem na bankovní účet prodávajícího. O platebních údajích je zákazník informován elektronicky systémem.

7. Úhrada zboží musí být provedena do 10 pracovních dní ode dne potvrzení objednávky. Při nesplnění této    podmínky bude objednávka stornována. Vnitřní poštou lze domluvit individuální výjimku.

8. O přijetí platby prodávajícím je zákazník informován elektronicky systémem a na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.

Odeslání zboží

  1. Prodávající se zavazuje odeslat objednané zboží do tolika pracovních dní, které jsou uvedené u objednaného zboží, od přijetí platby na bankovní účet. V případě závažných okolností, bránící dodržení této lhůty, vždy tuto skutečnost oznámí zákazníkovi předem prostřednictvím vnitřní pošty.

  2. Zboží je prodávajícím odesláno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, případně jako doporučený balíček nebo balík prostřednictvím Geis. Individuální požadavky na doručení lze předem domluvit prostřednictvím vnitřní pošty s odpovídající úpravou výše poštovného.

3. O odeslání zboží prodávajícím je zákazník informován elektronicky systémem na e-mailovou adresu, kterou uvedl při nákupu.

4. Faktura je k objednávce vždy vystavována v elektronické podobě a zákazník si ji může kdykoliv sám vytisknout. Papírová faktura bude k zásilce přiložena pouze na základě požadavku kupujícího

5. V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu, ale zákazník má o zboží nadále zájem, lze individuálně prostřednictvím vnitřní pošty dohodnout opětovné odeslání. V takovém případě se zákazník zavazuje uhradit prodávajícímu náklady na opětovnou přepravu zásilky.

Odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží

1. Podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku má zákazník právo odstoupit od smlouvy a zboží vrátit do 14 dnů od jeho převzetí, a to i bez udání důvodu. Má však povinnost o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou) ještě před vrácením zboží.

2. Odstoupení od smlouvy do 14 dnů se nevztahuje na zboží vyrobené na zakázku (dle § 53 odst. 8 občanského zákoníku).

3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování ve lhůtě co nejkratší po oznámení vrácení zboží prodávajícímu. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

4. Částka za zakoupené a následně vrácené zboží včetně poštovného bude zákazníkovi vrácena nejpozději do 10 pracovních dnů od obdržení vráceného zboží prodávajícím.

5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od zákazníka k prodávajícímu hradí zákazník.

Záruční doba a reklamace zboží

1. Záruční doba je u veškerého nabízeného zboží 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží zákazníkem.

2. Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží prodávajícím. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé opotřebením a používáním zboží.

3. Při výskytu vad, na něž se vztahuje záruka, kontaktuje zákazník prodávajícího vnitřní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a případně i jeho fotografii.

4. Pokud dojde ke shodě a reklamace bude uznána jako oprávněná, má zákazník právo na výměnu zboží, jeho opravu nebo slevu z kupní ceny. Není-li ani jedna z variant možná, zašle zákazník zboží zpět prodávajícímu a kupní cena mu bude vrácena. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od zákazníka k prodávajícímu hradí zákazník

Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje zákazníka jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. února 2018

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
812318
6.6.2019 Přidány nové zápisníčky-bloky.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím