Domů Profil prodejce hippiesky
 • aktivní prodejce od r. 2008
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
 • Praha, Chomutov, ČR
 • 79 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 463
Aktivita: aktivní
Prodáno: 79
Registrace: 31.3.2008
Město: Praha, Chomutov
Stát: ČR

hippiesky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přeji krásný den lidem všem, co mají rádi život s úsměvem a nebojí se chodit ven :o)

Příroda je krásná právě tím, že není dokonalá, originální je právě tím, že není bez chyby! Nesnažme se proto býti něčí kopií, buďme originální, buďme jedineční! :o)

Děkuji Vám za návštěvu mého profilu :o), uvedla jsem zde několik málo informací pro ty, co si chtějí něco přečíst :o), a ostatní zvu do svého barevného obchůdku, aneb na čtení je času dost, teď chci něco pro radost :o). Přeji krásnou plavbu v moři barev :o).

Jmenuji se Iva Balounová a jsem takový kreativní človíček, kterého baví design ve všech směrech. Baví mě mnoho technik a snad na ně všechny někdy zbyde více času.

Původně jsem chtěla být módní návrhářkou, ale okolnosti tomu nepřály, a tak jsem se vyučila cukrářkou.

Cukrařina je jedno velké navrhování, a proto mě to celkem baví, i když se tomu věnuji jen jako svému koníčku.  

Po vyučení jsem studovala obor Podnikání, poté Anglicý jazyk...a tak dále, a tak dále :o). Mám masérský kurz, takže se budu do budoucna i dále rozvíjet. :o)

Při navrhování relaxuji a mám radost, že dělám něco podle svých představ, které se líbí nejen mě, ale i ostatním. Fascinují mě barvy a různorodé techniky. Miluji různé kultury a jejich módu.

Z jedné z mnoha to bude především Indie a jejich krásné kombinace barev a materiály. Mám ráda extravaganci, i když u nás se teprve začíná lidem dostávat pod kůži.

Přírodní africké šperky mají také spoustu do sebe, japonská odlišnost je také fascinující a jamajská kombinace barev je pěkná na všem :)... pro mne jako pro optimistu určitě :)...

Zkrátka nebo spíš zdlouha krátce :)...líbí se mi toho spousta...:).

 

Zboží - bižuterie: Abyste se mohli co nejdéle těšit z krásy zakoupených výrobků je potřeba je správně čistit, udržovat a uchovávat:

 • Bižuterie je křehká – při neopatrném zacházení se může poškodit nebo rozbít.
 • Chraňte bižuterii před kontaktem s tvrdými předměty, zejména to platí u prstenů a náramků.
 • Sundávejte šperky před koupáním, sprchováním, mytím nádobí a podobnými činnostmi, při kterých šperk přichází do styku s vodou, aby nedošlo k  poškození jednotlivých dílů.
 • Neponechávejte dočasně odloženou bižuterii na přímém slunci.
 • Sundávejte šperky před spaním, při sportování nebo fyzické námaze, zabráníte tím mechanickému či povrchovému poškození výrobku.
 • Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky. Působením některých laků na vlasy, parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození povrchové úpravy šperků.
 • Nepoužívejte bižuterii v prostředí s výskytem síry a jódu ( lázně, minerální prameny..).
 • Životnost šperků prodloužíte, když budete uchovávat bižuterii v krabičce nebo sáčku, nejlépe odděleně od ostatních.
 • U některých osob s velmi agresivním potem, u osob nemocných nebo osob, které používají léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu kovových dílů.
 • Doporučujeme šperky pravidelně čistit. K čištění stříbrné bižuterie používejte jemnou čistící tkaninu, tekuté roztoky nebo krémy určené pro čištění stříbra.
 • Pozor ! – k čištění rhodiovaných výrobků tyto abrazivní materiály nepoužívejte, doporučujeme Vám měkký hadřík namočený ve vlažné (ne horké) vodě s přídavkem saponátu, opláchnout a vysušit.
 • V případě většího znečištění je lépe tuto práci svěřit odborníkům.

 Co dělat:

 1. Při oblékání si připnout bižuterii jako poslední věc po použití všech krémů, parfémů a laků na vlasy.

 2. Při svlékání sundat bižuterii jako první.

 Řetízky, náramky a náušnice se mohou zachytit o látku a poničit látku i bižuterii, případně způsobit  poranění.

 

Prosím, respektujte autorská práva. Licence Creative Commons

Ráda Vás uvítám na svém druhém profilu, kde můžete mlsat zdravě a bez krutosti. Všechny výrobky jsou vegan původu a tudíž pomáháte tvořit lepší svět. 

Při objednávce z obou profilů, platíte pouze jedno poštovné.

Způsob dopravy
PPL, obálka či balíček... cena i balení záleží na druhu zboží. Poštovné EU: 140,-Kč max 0,5kg 210,-Kč max 1kg 330,-Kč max 2kg Snažím se věcičky balit tak, aby se jim při cestě poštou nic nestalo. Používám bublinkové obálky, nebo balíčky, které vyplním, aby v nich nedošlo k pohybu a tudíž k poškození zboží.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od hippiesky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--