Profil uživatele
Hobiš
Prodávající
Hronov 4 - Velký Dřevíč
Registrace: 18.12.2017

HOBIŠ- neformální horolezecký oddíl

V 80.letech minulého století jsme byli mladí, odvážní, užívající si života . . .

Jezdili jsme do skal – do Ádru, do Teplic, na Ostaš …  a taky na Bišík!   Zde všude jsme se pokoušeli a někteří velmi úspěšně!!  lézt na pískovcové věže.  Byli jsme z různých horolezeckých oddílů, ale jedno jsme měli společné: chtěli jsme společně po lezení zapařit! A k tomu se nabízela chalupa na Bišíku tzv. „Cedulárna“, kam jsme jezdili slavit narozeniny nebo prostě jen tak slavit. A to nejen slavit, ale i sportovat: absolvovali jsme zde letní i zimní naši olympiádu v různých disciplínách. Prostě jsme se  bavili a chtěli trávit volný čas společně.

 

A k tomu bylo třeba, abychom se nějak jmenovali. Tak vznikl neformální horolezecký oddíl HOBIŠ!

 

Už v té době jsem pletla čepice s logem Hobiš, neboť tehdejší totalitní režim nenabízel pro nás přijatelný sortiment zboží. Dokonce tento název se mi stal osudným na vysoké škole, kde mě dodnes bývalí spolužáci oslovují pod přezdívkou Hobiš. A je to příjemné – byla to mooc nádherná bezstarostná doba našeho mládí.

 

Ale co! Snad nepatříme ještě do starého železa a proto háčkuju čepice znovu a snad budou dělat radost.  Snad se budou líbit J

Způsob dopravy
Doprava zboží přes Českou poštu v bublinkovém obalu
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Miloslava Strnadová  IČ 7808560 prostřednictvím internetového obchodu  https://www.fler.cz/hobis . Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající zodpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura, která je zaslána se zbožím. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Ten je veden u České spořitelny. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2018.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.