Domů Profil prodejce Hodinář
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Vladislav, ČR
  • 3866 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (293) 100%
Nadšenci: 498
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3866
Registrace: 29.3.2010
Město: Vladislav
Stát: ČR

Hodinář

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás v prostoru, kde čas plyne jinak než jste zvyklí. Zde se čas rodí a vystupuje na světlo světa v nejrozmanitějších formách, tvarech a barvách, jaké si jen dovedete představit. Naleznete zde věci, bez nichž by čas byl pouhým pojmem bez hmatatelné podstaty.

 

Upozornění návštěvníkům

Momentálně probíhá několik víceméně "bezpečných" experimentů s časoprostorem. Několika trhlinami v něm k nám začíná pronikat Steampunk!


Již od pradávna lidé zkoušejí najít způsob, jak cestovat v čase. Jedním z nich je (byl?) i prof. Antonio Temporarius. Ten při svých pokusech sestrojil plně funkční stroj, který je schopen přenášet živé lidi do minulosti a zpět. Bohužel profesor záhy po prvním úspěšném pokusu zmizel. Není známo, zda se ztratil v útrobách času nebo se stal obětí temných mocností, které se pokoušely jeho vynálezu zmocnit. S jistotou však víme, že jeho stroj byl zničen, aby nemohl být zneužit. Jeho věrný asistent a pomocník Matyas stroj rozebral na tisíc kousků. Pokusil se je zničit, ale tyto kousky prošly nám neznámou proměnou. Každý z nich se nyní chová jako samostatný časostroj. Tyto časostroje již není možné dále rozebrat nebo zničit, proto bylo potřeba zamezit jejich zneužití jinak...

 

 

Při současných nákupech v těchto obchodech platíte pouze jedno poštovné - stačí se zmínit zprávičkou:

      

 

Tvořím pomocí mnoha technik a neustále objevuji nové.

 

 

Informace o fotografiích a grafice

Fotografie mých výrobků jsou moje vlastní. Některé fotografie materiálu jsou převzaté a jsou použity se souhlasem jejich autora, některé fotografie materiálu jsou vlastní.


Fotografie zboží mohou být mírně odlišné od skutečnosti. Drobné barevné odchylky můžou být způsobené nastavením Vašeho monitoru.

Grafika byla vytvořena v programu Gimp. Byly použity štětce od Obsidian Dawn. Pro úpravy fotografií používám IrfanView. Licence Creative Commons

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučenou zásilkou české pošty. Nejčastěji v bublinkové obálce nebo v krabici dle objemu. Většinou odesílám následující pracovní den po připsání peněz na můj účet. Někdy se však stane, že jsem na pár dní pracovně mimo domov, takže se na poštu dostanu později.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Hodinář

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--