Domů Profil prodejce hot fix trička
 • aktivní prodejce od r. 2012
  Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
 • Prostějov, ČR
 • 16859 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1886) 100%
Nadšenci: 1976
Aktivita: aktivní
Prodáno: 16859
Registrace: 8.9.2012
Město: Prostějov
Stát: ČR
Důležitá informace: Pokud chcete dostávat informace o našich nových výrobcích a změnách našeho obchůdku - klikněte pod PRODEJCE na růžové tlačítko: "Přidat do oblíbených" pak na dotaz"Přejete si sledovat novinky od tohoto uživatele v událostech? na dotaz pak odpovězte ANO

hot fix trička

/ Prodávající
Novinky
1034496
21.11.2022 Nové nášivky a štítky na čepice z textilu a eko kůží :

  

Nově zjednodušené členění etiket a štítků podle druhů a šířek stuh pro snadnější objednávání

 STÁLE NOVÉ PRODUKTY -NAŽEHLOVACÍ SYMBOLY

Nažehlovací loga se symboly údržby - novinku, kterou připravujeme pro Vás pro podzimní sezónu . Všimli jste si na oděvech světových firem, že mají tyto údaje nevypratelně umístěny vevnitř svých výrobků? Tak tuhle možnost již nabízíme Vám i v barvách. 

image    image

Vadí vám našitetiketa a  chcete mít viditelné informace o vás a vašem výrobku? Natiskneme vám nžehlovací  štítek . Zvolte si jen  vhodnou barvou na správnou barvu textilu.

  image

Máte li dotazy a vlastní představu napište nám - nažehlení je velmi rychlé a jednoduché, s grafikou se na nás obraťte.

 Textilní etikety mnoha barev a druhů

imageimage

image

Vážení
 Prohlédněte si jednotlivé druhy námi nabízených etiket, štítků a nažehlovaček vhodných pro Vaši výrobu. Jestliže se Vám zdá, že potřebujete ještě i něco jiného pro ozdobu Vašich výrobků, napište nám interní poštou a my Vám požadované nabídneme

 

  Pokud jste se  nedostali k některým našim novým informacím, tak jste asi nevyužili možnosti dostávat od nás aktuální zprávy. To ještě můžete změnit tak, jak je uvedno v následujícím obrázku  -

nastavte si Přidat do oblíbených a také Sledovat.


 

Budete pak dostávat aktuální informace

Novinka prozimní sezónu - kožené pratelné oděvní štítky

Zlatá termoražba a efektní loga pro našití !!!!

 
Výrobek dělají detaily.

Chcete , aby Vaše výrobky byly profesionálně dokonalé ?? uděláme Vám přesně podle představ Vaši grafiku i Vaše logo. Váš vzor chráníme a vyrobíme je pouze pro Vás

Novinka pratelné kožené semišové etikety rúzných barevností, různých velikostí - nezapouštějí barvu - VOLITELNÝ TVAR A VELIKOST

**   Nejste schopni sehnat etikety na vaše výrobky pro děti  certifikované pro děti do 3 let ?? my to umíme   **

Opatřete  výrobky  nejlevnější a velmi účinnou reklamou se všemi kontaktními údaji na Vás, s logem, mailem i webovkami - každý , kdo se Vašim výrobkem setká jednoduše zjistí, kdo jej vyrobil a kde jej sehnat.

 Máme pro Vás profesionální etikety !!!

Jednoznačně autorské textilní etikety. Kupujícímu zaručují, že má originální, jedinečný výrobek vytvořený našimi grafiky. Etikety jsou pro každý textilní výrobek. A kam všít či našít etiketu s logem ???

Váš vzor etikety archivujeme výhradně jen pro Vás !!!

1.Textilní stuha volitelné barvy s jakoukoliv grafikou. Vyjímečné jsou tím, že je lze žehlit a zažehlovat na 160°C, prát i vyvařovat na 90°C a jsou praní a oděru odolné. v provedení matný nebo lesklý saténový povrch

2.Nylonová stuha je neparatelná v obou směrech, ale tisk na ní jen jednou barvou – černá, tmavě modrá, světlemodrá a oranžová. Je používaná  hlavně na klasické označení materiálového složení a symbolů údržby s logem a informacemi výrobce.

3.Nažehlovací etikety jsou dodávány v různých rozměrech, jsou neparatelné s jakoukoliv grafikou - provedení nažehlovací tkanina   nebo nažehlovací flock.

4. Textilní stuhy tkané keprové jsou dodávány v šířkách 20,25,30. Jsou hrubší textilní vazby  jsou vhodné například na tašky, jeansovinu a podobně viz odkaz. Uvědomte si, že grafika na nich by měla být výrazná, bez malých detailů

5. Satenové etikety TTP tyto etikety jsou ve dvojím barevném provedení – stuha bílá nebo černá. Na Bílou stuhu jednobarevný černý text a na černou stuhu tiskneme ve zlaté a stříbrné barvě viz odkaz . Tyto etikety jsou určeny dovnitř oděvu, například pro dětské výrobky  nebo do halenek, pro označení velikostí či materiálového složení, jsou jemné na omak.

6. Reflexní nažehlovací obrázky - obrázky z reflexního materiálu jsou určeny pro nažehlení na textilii. Jsou vhodné především na bavlnu ale lze je také bez problému nažehlit i na jiné materiály jako jsou polyestery, softshell a jiné. Nažehlení je trvalé.  Hlavní funkce zviditelnění v tmavém prostředí, zvyšuje bezpečnost při pohybu na komunikaci pro chodce a cyklisty

7. Našívací znaky textilní znak nebo logo pro našití jsou neparatelně zakončeny jen se našijí, eventuálně jdou volitelně nažehlit. Kraje se netřepí, tedy nemusí se podehýbat !!! V provedení od jemných tkanim až po hrubé plátno 400g/m

8. Kovové štítky pro našívání s Vašim logem podkad stříbrný, zlatý, pobroušený a teké plnobarevný

9. Kožené etikety a nášivky tyto etikety a nášivky vyrábíme z různých materiálů a v různých barvách. Z přírodní kůže na výrobky, které se minimálně perou. Z umělé oděvní kůže na výrobky, pravidelného nošení a praní. Novinkou na trhu jsou veganské kůže. Vyrobíme Vám rozměry a grafiku přesně podle Vašich potřeb. Velmi žádané jsou zejména pratelné  !!

Další naše výrobky, nažehlovačky, papírové etikety a jiné najdete v naší nabídce.

Zdá se Vám, že sháníte marně další podobné typy zobících a ozdobných detailů na Vaše výroky ? Napište nám

 

Vyberte si typ etikety a napište nám příslušné písmeno nebo způsob jejího všití. Ideální je pokud neumíte vytvořit počítačová data, vemte si papír etiketu nám, včetně umístění loga, orientačně nakreslete a fotku i z mobilu nám pošlete.

 Nažehlovací etikety 100 ks

Budete chtít svůj jiný rozměr a provedení ?

etikety na odevy30x45 mm satenová 50 ks

Náhledy podle Vašich představ zašleme k odsouhlasení Fler poštou.

V ceně etikety není návrh etikety, ale s grafikou Vám pomůžeme.

Hlavně si promyslete, jak chcete etiketu všívat či přišívat a jak ji chcete velkou – šíře x délka

Šíře stuh našich etiket jsou 15, 20, 25, 30,35 ,40, 45 a 50mm.

Pokud chcete na etiketě použít konkrétní  barvy, ale barvu nám musíte přesně specifikovat.  Ideální celosvětový systém barevnice PANTONE coated  - tam si vyberte konkrétní barvu a nám jen opište příslušné číslo barvy. Tuto barevnici používá každá reklamní firma.

 30 x 47 mm 80 ks zákaznická etiketaSada zákaznických etiketBAREVNICE PANTONE

 

Jen pro orientační představu o barvách klikněte na následující odkaz a barvu si vyberte

Pokud chce konkrétní barvu, nechejte si ji zadat grafikem, nebo vyberte v nejbližší reklamní firmu a barvu si vybrat podle tištěného katalogu barev  PANTONE coated Color Bridge Protože patrně nemáte správně seřízenou barevnost monitoru, nemůžete přesně definovat barvu jen na obrazovce počítače !!! 

Barevnici, pokud ji nutně potřebujete, přitom ji můžete použít pro výběr barev látek a nití. V následujícím odkazu máte barevnici  1.757 barev ve formě plakátu  a z ní je možné s barvy vybrat.  V této levné tištěné podobě lze objednat na:

https://www.eshopdtpstudio.cz/Coated-PANTONE-COLORS-for-process-printing-and-web-design-d378.htm

Ideální je pokud nám zašlete Vaši představu vypracovanou v nějakém grafickém programu, Corel Draw , Adobe vyexportované jako PDF nebo ZIP. Zde si uvědomte, že drobné texty o velikosti pod 3 mm jsou nečitelné či špatně čitelné, také velmi drobná grafika na textilu působí rozpitě, proto se jim vyhněte.

Vyberte si font - typ písma, z vašeho počítače, nebo pokud nějaký font používáte, potřebné nám napsat jeho celý název.

Součástí ceny  není vytvoření loga !!!

Častý je dotaz jak nám poslat grafiku, kterou chcete natisknout, klikněte na Odpovědět a vložte grafiku jak je znázorněno na obrázku zde

https://static.flercdn.net/upfiles/d1/1/1/8/2/182224/e/jak-vlozit-obrazek_ee8d2b239f.jpg

Jsme ochotni Vám maximálně pomoci, ale prosíme Vás abyste si i třeba na proužku tkaniny vyzkoušeli. jak velkou asi etiketu chcete, jak ji budete všívat a jak na ní bude umístěna grafika.

Připravte si Vaši grafïku co nejpodrobněji - doporučujeme grafiku konzultovat s grafickýn studiem či reklamní firmou, při takto připravené grafice jsme schopni etikety dodat do několik dnů. S grafikou Vám pomůžeme, ale na návrhy a úpravy si vyhrazujeme několik dní, podle vytížení grafiků.

etikety pro textil a oděvy

Pokud neodešleme odpověď do cca 3 dnů, napište nám znovu, z Fleru někdy odpověď neodejde a přestože zprávu odešleme někdy skutečně k Vám nedorazí.

Kam všude se etikety našívají ?  všude !!

//files.pracisymboly.webnode.cz/200000082-11f2f12ee3/kam%20stitky.jpg

 Značení textilních výrobků uvedených na trh vychází ze zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, v platném znění. Podle tohoto zákona musí být výrobky označeny:

 • názvem výrobku;
 • jménem výrobce nebo dovozce, popřípadě dodavatele;
 • materiálovým složením, které nebývá vždy provedeno správně, a proto jsou dále uvedeny podrobnější informace;
 • velikostí, případně rozměry, které zatím bývají pro danou velikost rozdílné, protože jednotné evropské značení velikostí se teprve začíná používat;
 • dalšími údaji, které jsou nutné pro správné používání nebo údržbu výrobku. Některé z nich musí být uvedeny, ale zákonné předpisy neuvádějí, jak mají vypadat. 


Pokud chcete dostávat informace o našich nových výrobcích a změnách našeho obchůdku - klikněte pod PRODEJCE na růžové tlačítko:"Přidat do oblíbených"
pak na dotaz"Přejete si sledovat novinky od tohoto uživatele v událostech? na dotaz pak odpovězte ANO

 

Na Fleru nás také naleznete pod přezdívkou Levné dárky

Jen pro orientační představu o barvách máte níže k dispozici náhled barev pantone solid coated. Pro podrobnější se seznámení, vám můžeme zaslat jako pdf. Prosím, pokud máte zájem, žádejte pdf náhled….

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Způsob dopravy
Zboží je adjustováno v roličcce nebo po 5 kusech společně - baleno do bublinkových folií - zasíláme Českou poštou doporučenou zásilkou. Zboží je také možno vyzvednout osobně v Prostějově.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od hot fix trička

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--