Pokud chcete dostávat informace o našich nových výrobcích a změnách našeho obchůdku - klikněte pod PRODEJCE na růžové tlačítko: "Přidat do oblíbených" pak na dotaz"Přejete si sledovat novinky od tohoto uživatele v... více »
Profil uživatele
hot fix trička
Prodávající
Prostějov
Registrace: 8.9.2012


Pokud chcete dostávat informace o našich nových výrobcích a změnách našeho obchůdku - klikněte pod PRODEJCE na růžové tlačítko:"Přidat do  oblíbených"  pak na dotaz"Přejete si sledovat novinky od tohoto            uživatele v událostech? na dotaz pak odpovězte ANO

 
Výrobek dělají detaily.

Chcete , aby Vaše výrobky byly profesionálně dokonalé ?? uděláme Vám přesně podle představ Vaši grafiku i Vaše logo. Váš vzor chráníme a vyrobíme je pouze pro Vás

**   Nejste schopni sehnat etikety na vaše výrobky pro děti  certifikované pro děti do 3 let ?? my to umíme   **

Opatřete  výrobky  nejlevnější a velmi účinnou reklamou se všemi kontaktními údaji na Vás, s logem, mailem i webovkami - každý , kdo se Vašim výrobkem setká jednoduše zjistí, kdo jej vyrobil a kde jej sehnat.

 Máme pro Vás profesionální etikety !!!

Jednoznačně autorské textilní etikety. Kupujícímu zaručují, že má originální, jedinečný výrobek vytvořený našimi grafiky. Etikety jsou pro každý textilní výrobek.

Váš vzor etikety archivujeme výhradně jen pro Vás !!!

1.Textilní stuha volitelné barvy s jakoukoliv grafikou. Vyjímečné jsou tím, že je lze žehlit a zažehlovat na 160°C, prát i vyvařovat na 90°C a jsou praní a oděru odolné. v provedení matný nebo lesklý saténový povrch

2.Nylonová stuha je neparatelná v obou směrech, ale tisk na ní jen jednou barvou – černá, tmavě modrá, světlemodrá a oranžová. Je používaná  hlavně na klasické označení materiálového složení a symbolů údržby s logem a informacemi výrobce.

3.Nažehlovací etikety jsou dodávány v různých rozměrech, jsou neparatelné s jakoukoliv grafikou - provedení nažehlovací tkanina   nebo nažehlovací flock

4. Textilní stuhy tkané keprové jsou dodávány v šířkách 20,25,30. Jsou hrubší textilní vazby  jsou vhodné například na tašky, jeansovinu a podobně viz odkaz. Uvědomte si, že grafika na nich by měla být výrazná, bez malých detailů

5. Satenové etikety TTP tyto etikety jsou ve dvojím barevném provedení – stuha bílá nebo černá. Na Bílou stuhu jednobarevný černý text a na černou stuhu tiskneme ve zlaté a stříbrné barvě viz odkaz . Tyto etikety jsou určeny dovnitř oděvu, například pro dětské výrobky  nebo do halenek, pro označení velikostí či materiálového složení, jsou jemné na omak.

6. Reflexní nažehlovací obrázky - obrázky z reflexního materiálu jsou určeny pro nažehlení na textilii. Jsou vhodné především na bavlnu ale lze je také bez problému nažehlit i na jiné materiály jako jsou polyestery, softshell a jiné. Nažehlení je trvalé.  Hlavní funkce zviditelnění v tmavém prostředí, zvyšuje bezpečnost při pohybu na komunikaci pro chodce a cyklisty

7. Našívací znaky textilní znak nebo logo pro našití

8. Kovové štítky pro našívání s Vašim logem

Další naše výrobky, nažehlovačky, papírové etikety a jiné najdete v naší nabídce.

 

Vyberte si typ etikety a napište nám příslušné písmeno nebo způsob jejího všití. Ideální je pokud neumíte vytvořit počítačová data, vemte si papír etiketu nám, včetně umístění loga, orientačně nakreslete a fotku i z mobilu nám pošlete.

15 x 75 mm  - saten  100 ks Nažehlovací etikety 100 ks

Budete chtít svůj jiný rozměr a provedení ?

etikety na odevy30x45 mm satenová 50 ks

Náhledy podle Vašich představ zašleme k odsouhlasení Fler poštou.

V ceně etikety není návrh etikety, ale s grafikou Vám pomůžeme.

Hlavně si promyslete, jak chcete etiketu všívat či přišívat a jak ji chcete velkou – šíře x délka

Šíře stuh našich etiket jsou 15, 20, 25, 30,35 ,40, 45 a 50mm.

Pokud chcete na etiketě použít konkrétní  barvy, ale barvu nám musíte přesně specifikovat.  Ideální celosvětový systém barevnice PANTONE coated  - tam si vyberte konkrétní barvu a nám jen opište příslušné číslo barvy. Tuto barevnici používá každá reklamní firma.

 30 x 47 mm 80 ks zákaznická etiketaSada zákaznických etiketBAREVNICE PANTONE

Jen pro orientační představu o barvách klikněte na následující odkaz a barvu si vyberte http://files.startovnicisla.webnode.cz/200000941-9ffc2a0f71/pantone%20BAREVNICE%20eti.jpg

Pokud chce konkrétní barvu, nechejte si ji zadat grafikem, nebo vyberte v nejbližší reklamní firmu a barvu si vybrat podle tištěného katalogu barev  PANTONE coated Color Bridge Protože patrně nemáte správně seřízenou barevnost monitoru, nemůžete přesně definovat barvu jen na obrazovce počítače !!! 

Barevnici, pokud ji nutně potřebujete, přitom ji můžete použít pro výběr barev látek a nití. V následujícím odkazu máte barevnici  1.757 barev ve formě plakátu  a z ní je možné s barvy vybrat.  V této levné tištěné podobě lze objednat na:

https://www.eshopdtpstudio.cz/Coated-PANTONE-COLORS-for-process-printing-and-web-design-d378.htm

Ideální je pokud nám zašlete Vaši představu vypracovanou v nějakém grafickém programu, Corel Draw , Adobe vyexportované jako PDF nebo ZIP. Zde si uvědomte, že drobné texty o velikosti pod 3 mm jsou nečitelné či špatně čitelné, také velmi drobná grafika na textilu působí rozpitě, proto se jim vyhněte.

Vyberte si font - typ písma, z vašeho počítače, nebo pokud nějaký font používáte, potřebné nám napsat jeho celý název.

Součástí ceny  není vytvoření loga !!!

Častý je dotaz jak nám poslat grafiku, kterou chcete natisknout, klikněte na Odpovědět a vložte grafiku jak je znázorněno na obrázku zde

https://static2.flercdn.net/upfiles/d1/1/1/8/2/182224/e/jak-vlozit-obrazek_ee8d2b239f.jpg

Jsme ochotni Vám maximálně pomoci, ale prosíme Vás abyste si i třeba na proužku tkaniny vyzkoušeli. jak velkou asi etiketu chcete, jak ji budete všívat a jak na ní bude umístěna grafika.

Připravte si Vaši grafïku co nejpodrobněji - doporučujeme grafiku konzultovat s grafickýn studiem či reklamní firmou, při takto připravené grafice jsme schopni etikety dodat do několik dnů. S grafikou Vám pomůžeme, ale na návrhy a úpravy si vyhrazujeme několik dní, podle vytížení grafiků.

etikety pro textil a oděvy

Pokud neodešleme odpověď do cca 3 dnů, napište nám znovu, z Fleru někdy odpověď neodejde a přestože zprávu odešleme někdy skutečně k Vám nedorazí.

Kam všude se etikety našívají ?  všude !!

http://files.pracisymboly.webnode.cz/200000082-11f2f12ee3/kam%20stitky.jpg

 Značení textilních výrobků uvedených na trh vychází ze zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, v platném znění. Podle tohoto zákona musí být výrobky označeny:

  • názvem výrobku;
  • jménem výrobce nebo dovozce, popřípadě dodavatele;
  • materiálovým složením, které nebývá vždy provedeno správně, a proto jsou dále uvedeny podrobnější informace;
  • velikostí, případně rozměry, které zatím bývají pro danou velikost rozdílné, protože jednotné evropské značení velikostí se teprve začíná používat;
  • dalšími údaji, které jsou nutné pro správné používání nebo údržbu výrobku. Některé z nich musí být uvedeny, ale zákonné předpisy neuvádějí, jak mají vypadat. 


Pokud chcete dostávat informace o našich nových výrobcích a změnách našeho obchůdku - klikněte pod PRODEJCE na růžové tlačítko:"Přidat do oblíbených"
pak na dotaz"Přejete si sledovat novinky od tohoto uživatele v událostech? na dotaz pak odpovězte ANO

 

Na Fleru nás také naleznete pod přezdívkou Levné dárky

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Způsob dopravy
Zboží je adjustováno v roličcce nebo po 5 kusech společně - baleno do bublinkových folií - zasíláme Českou poštou doporučenou zásilkou. Zboží je také možno vyzvednout osobně v Prostějově.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
776684
2.1.2019 od 3. ledna bude náš e-shop na Fleru již otevřen pro objednávky. Připravte si Vaši grafiku a podklady dle návodů v našem profilu, abychom Vám je mohli následně urychleně vyrobit.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.