Domů Profil prodejce hotaha
Hanka Hotárková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Veverská Bítýška, ČR
  • 81 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (33) 100%
Nadšenci: 878
Aktivita: aktivní
Prodáno: 81
Registrace: 16.6.2010
Město: Veverská Bítýška
Stát: ČR

hotaha

/ Prodávající
Novinky
988597
10.1.2022 !!! TOTÁLNÍ VÝPRODEJ !!!
veškeré ceny richelieu výrobků byly sníženy o 50%

  !!! TOTÁLNÍ VÝPRODEJ !!!

veškeré ceny byly sníženy o 50%

 

Jmenuji se Hanka a celý život žiji na jižní Moravě. 

Moje dlouholeté zkušenosti (32 let praxe) a poměrně velký  zájem o tuto techniku mne přinutily, abych založila živnost. 

Vyrábím převážně na zakázku podle přání zákazníka, ale je možné si vybrat i hotové výrobky. Většinou mne oslovují soukromé osoby, ale vyráběla jsem i pro pražský hotel Hoffmeister (prostírání pro jejich restauraci Ada). 

U všech výrobků se jedná pouze o ruční výrobu, proto je každý kousek originál.

Mezi moje zákazníky patří především ženy, ale nakupují i muži.

Většinou se jedná o dárky k významným životním jubileum, nebo o hodnotnější dárky k Vánocům. Spousta výrobků odchází také do ciziny jako dárky symbolizující českou ruční práci.

Mé výrobky jsou v Anglii, Francii, Spojených státech, Severním Irsku, Tunisku i na Aljašce.  Jsou to většinou ubrusy atypických rozměrů na přání  a vánoční ozdoby.

Poslední dobou moje výrobky zdobí spoustu chaloupek ve starém stylu. I nové roubenky si zaslouží krásnou ruční práci.

Málokdo ví, že "richelieu" - dnes tolik oblíbená a stále vyhledávaná zvláštní technika prolamovaného vyšívání - byl kdysi název ozdobného krajkového nákrčníku, který své pojmenování dostal po Jeanu Armandu Richelieu, kardinálu Ludvíka XIII. Ten dal tomuto typu výšivky své jméno. Její název měl navždy připomínat jeho výnos o tom, že výšivka na plátně z francouzských dílen nahradí drahou šitou krajku dováženou z Itálie.

Snad vás tedy  při pohledu na krásnou pokrývku okouzlí romantika samotného názvu, tajemná něha oroseného květu růže nebo tušení bujarého veselí slavností vinobraní.

Jednoduché motivy převzaté z babiččina vzorníku mohou stejně dobře zdobit dečky, pokrývky, ubrusy, prostírání, záclonky i kapesníčky.

K sváteční náladě přispívají i krásné drobnosti zdobící uklizený byt. Na naleštěném nábytku nebývale vynikne výlučný půvab náročné ruční práce v podobě vyšívané bělostné dečky, prostírky nebo ubrusu.

Pokud máte zájem o jiné moje činnosti, nakoukněte do ostatních obchůdků, ráda vás přivítám…

 

10 důvodů, proč ruční výrobky nemohou být levné.

1. Čas pro výrobu jednoho výrobku je relativní ale vždy větší, než v případě výrobku, který je hromadně průmyslově vyráběn.

2. Výroba bývá často na zakázku anebo je ovlivněna různými specifickými požadavky zákazníků. Výsledná podoba je tak vždy vytvořena k maximální spokojenosti zákazníka.

3. Ruční práce přináší jistý druh exkluzivity a originality. Nikdy nevzniknou dva stejné výrobky a to ani v případě maximálního úsilí výrobce. Můžete tedy darovat nebo mít doma něco, co nikdo jiný na světě nemá.

4. Výrobce vždy pečlivě kontroluje celý výrobní proces, každou maličkost, jehož výsledkem není jen originální produkt, ale také jeho vizitka, pověst a jméno. Nemůže si dovolit vyrobit nekvalitní věc.

5. Velká pozornost je věnována také výběru správného materiálu, z něhož bude produkt vyroben. Nejedná se jen o základní stavební prvky pro výrobu, ale i sekundární materiály, které dotváří konečný kýžený efekt.

6. Výrobky produkované průmyslem jsou jednoduché a minimálně pracné, ruční výroba skýtá však pravý opak. Výsledek ale stojí zato a není divu, že například Coco Chanel vždy dávala přednost manuální práci.

7. Specifičnost procesu výroby při ruční práci poskytuje možnost flexibilního přizpůsobování a zlepšování kvality dle požadavků, což si velké koncerny nemohou dovolit. Stěží tak vyjdou vstříc jednomu zákazníkovi.

8. Pro průmyslové podniky je prvořadým cílem zisk, naproti tomu u malého výrobce, který se zabývá ruční výrobou, je na prvním místě spokojenost zákazníků.

9. Při ruční výrobě si můžete vždy vybrat to, co se vám líbí. Nejste nuceni si vybírat z unifikovaných variant, kterým se, ať chcete nebo ne, musíte přizpůsobit. Vašim přáním bude nasloucháno a bude jim vyhověno. 1

10. Vyrobený výrobek má duši, charakter, temperament, historii

                                                                                       Pinterest

 


TOPlist

dečky

   

malé ubrusy

   

ubrusy

   

polštářky

   

záclonky

    

 

kaple sv. Jana Nepomuckého v Brzkově

   

výšivka z mé tvorby byla zveřejněna v časopise:

Praktická žena  5/2012

 

Praktická žena  7/2012

 

Praktická žena  12/12

 

Praktická žena  5/13

 

Zakoupené zboží bude zasláno doporučeně Českou poštou v bublinkové obálce nebo v případě většího odběru :) v balíčku.

Odejde nejpozději do 3 pracovních dnů po připsání částky na účet.

Pokud je cena vyšší než 500 kč, je balíček samozřejmě pojištěn.

Je také možný osobní odběr a ukázka zboží, ale pouze v místě bydliště.

                   

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od hotaha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--