Profil uživatele
HU.SY
Prodávající
Praha 10
Registrace: 11.8.2009

Jsme HUdcovy SestrY, ale nejsme žádné husy, nýbrž HU.SY :-)

Bydlíme kousek od sebe a rádi se scházíme pod záminkou společného tvoření a vytváříme dekorace, přáníčka, korálky, prostě všechno, co nám a našim kamarádkám dělá radost. Většinou výtvorů pak dekorujeme vlastní bytečky k všeobecné potěše našich drahých poloviček, dětí, babiček, tchýní a kamarádek. Máme rády malování na hedvábí, decoupage, práci se dřevem a sklem, korálkování, prostě vše, při čem se vyčistí hlava, vypije se dobrý čaj a člověk si u toho báječně odpočine.

Trošku tohoto odpočinkového pocitu jsme vložili i do našich výtvorů, které Vám nabízíme tady na Fleru. Proto přejeme pěkné pokoukání, aby se vám naše výrobky líbily a abyste se k nám často vracely. Pokud se vám bude něco líbit natolik, že byste si to od nás rádi koupili, budeme moc rády a balíček zabalíme a pošleme s láskou a péčí.

Vaše

Kačka a Gábina Hudcovy, alias HU.SY

Korálkovací výtvory od Kačky najdete pod jménem Kvítkulka a samozřejmě pokud si budete něco přát i od Kvítkulky, pak vše zabalíme do jednoho balíčku a pošleme za jedno poštovné najednou.

 

 

 

Způsob dopravy
Balíček nebo dopis Českou poštou, případně osobní předání v Praze nebo v Olomouci (s předánm v Olomouci je potřeba počítat s trošku delší dodací lhůtou, záleží, která s nás tam dříve pojede na návštěvu za babičkami :-)). Přáníčka pošleme v obálce zabalená tak, aby se nepoškodila a to buď doporučeně nebo po dohodě i normálně, pak samozřejmě ušetříte na poštovném. Samozřejmě při větší objednávce platíte jen jedno poštovné, a to i v případě, že si objednáte něco od Kvitkulky. a pokud byste chtěli 6 a více přáníček, poštovné jde na nás :-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím