Profil uživatele
Hvězdný medvěd
Prodávající
Kozlovice
Registrace: 29.3.2014

Krásný den všem,

jsem ráda, že jste zavítali do mého obchůdku. Zabývám se výrobou orgonitů.

Jmenuji se Petra. Již přes 10let se živím jako masérka, terapeutka a pracuji s energií. Těší mě, když člověk odchází z masáže či terapie odpočatý na těle i duši a když na sebe nechá působit orgonovou energii a barevnost orgonitu. Proto jsem tady :) a s radostí a láskou vyrábím pro Vás orgonity.

Mou životní zálibou a láskou se mi staly také minerály. Dnes a denně s němi pracuji, pomáhají mi a mým klientům nejen při masážích. A tak se není co divit, že jsem dospěla k výrobě orgonitů. Jsou to nádheré transformátory energie, které si klienti s radostí odnášejí s sebou. Jsem vděčna za to, že orgonity existují a mohou pomoci lidem kdekoliv.

Proč název " Hvězdný medvěd "?
Název jsem nechala vybrat mou tehdy 1,5letou dceru Lucinku. Kdysi jsem zdědila po jedné kartářce andělské karty. Já osobně se moc výkladem karet nezabývám, ale tyto krásné karty mě samy oslovovaly, a tak jsem si někdy sama nějakou vytáhla jako inspiraci do všedního dne. A překvapilo mě, jak karty komunikují a vždy mi dají nějaké pěkné poučení, které zrovna potřebuji. A tak to stejné jsem nechala udělat mou dceru, dala ji karty, ať vybere nějakou, která by se hodila, jako název pro mé orgonity. Vybrala Hvězdného medvěda, po čase jsem to zkusila znovu a ona vybrala opět tu stejnou. A když jsem si uvědomila, že můj první orgonit byla hvězda, která visí malé v pokojíčku v okně, a že její oblíbená hračka je medvěd, řekla jsem si, že je to asi dobrý nápad. Po přečtení popisu karty jsem už nepochybovala, že dcera vybrala správně.

Co znamená " Hvězdný medvěd " ?
Toto mystické zvíře, spojené s magií přírody, střeží a chrání vaše putování po snech, přináší duchovní ohnisko k usmíření touhy srdce s cílem duše. Když se spojíte s medvědem, obklopí vás fialkovou barvou, která mění negativitu nazpátek na čistě bílé světlo. Nakonec vás zahalí oheň hvězd, který proudí do srdce a duše, kde konější a přináší klid srdce.

 

 Vítám Vás v mém obchůdku a přeji všem krásné dny!
jaro

 

 

Orgonity jsou účinné transformátory energie, přitahují energii ze svého okolí do sebe, uvnitř ji přeměňují díky opakovaným průchodům skrze krystal křišťálu na čistší, zdravější, s vyššími vibracemi. Pročištěnou energii pak v pulsech vypouštějí ven do svého okolí.

 SLOŽENÍ ORGONITU:

Základní orgonit se vyrábí ze třech složek - organické, anorganické a přidaného kamene (krystal křišťálu). Organická složka zde představuje typicky pryskyřici (funguje i smůla ze stromů, včelí vosk nebo sádra...), která obsahuje krystalickou mřížku. Její funkce je, že do sebe natahuje negativní energii (elektrosmog...). Druhá složka je anorganická, složená z kovových částic  (železo, hliník, meď, mosaz, bronz). Její funkce spočívá v tom, že tvoří překážku pro orgon a ten se od částic (kousků) chaoticky odráží, čistí, zrychluje. Křišťál má účel zesilovat a formovat energii a je programovatelný. Kovové částice mají tendenci pročištěnou energii odvádět ven. Při zatvrdnutí pryskyřice, působí na kámen značný tlak, který způsobuje tzv. Piezoelektrický jev (schopnost krystalu generovat elektrické napětí při jeho deformování) - kámen funguje jako "zdroj".

Dále mohou být v orgonitu ještě další komponenty, které ještě zesilují účinek (spirály, minerály, kameny z posvátných míst, talismany apod.).
 Jako dekoraci lze použít např. suché květiny, mušle, korálky apod. nesnižují účinnost orgonitu, ale neměly by převahovat nad prvky funkčními.

 

KDO ORGONIT VYMYSLEL?

Praotcem orgonitu je americký vědec rakouského původu Dr. Wilhem Reich, který zkoumal energii ve všem živém a nazval ji Orgon( je to totéž jako Prána, Čchi, Ki, Životní energie...). Jeho Orgonový akumulátor dokázal léčit lidi, jeho Cloud Buster (trhač mračen) dokázal i měnit počasí. Byl v kontaktu s Einsteinem a Teslou (na internetu najdete spoustu článků a videí o tomto neobvyklém muži).

 

JAK ORGONIT NAPROGRAMOVAT?

Vložíme orgonit do dlaní a dáme mu čistý záměr (náš cíl, sen, ať nás léčí či ať dobře spíme apod.) Vložíme tak do něj informaci, na které bude krystal křišťálu pracovat.
Před samotnou výrobou orgonitů kameny čistím a nabíjím. Do krystalu vkládám informaci, ať uzdravuje. Pokud chcete ode mne vložit do krystalu ještě jinou informaci nebo ho zasvětit do některých energií, tak mi to napište do objednávky (tato služba je zdarma).
Pokud na toto nevěříte a orgonit se Vám přesto líbí, můžete ho mít jako těžítko, dekoraci či šperk.

 

JAK PEČOVAT O ORGONIT?

Orgonitové těžítko sem tam omyjte od prachu vlažnou vodou a utřete bavlněným hadříkem. Nepoužívat saponáty, mýdla apod. ani horkou vodu.

O orgonitový šperk pečujeme podobně jako o bižuterii, nandáváme poslední a sundáváme první. To znamená, že šperk nasadíme až po použití krému, parfému, laku na vlasy apod. Večer omyjeme orgonitový šperk vlažnou vodou a utřeme bavlněným hadříkem, omyjeme tak nánosy potu, krému, make upu apod.. Se šperkem nespěte, nechte na nočním stolku nebo v truhličce na šperky. Jen tak Vám orgonit zůstane nejdéle krásně hladký a lesklý.

 

JAKÝ ORGONIT SI VYBRAT?

Vybírejte jen svou intuicí.

Krásný den všem,

všechny kamínky pečlivě vybírám, čistím a nabíjím. Používám jen kvalitní krystaly křišťálu, do kterých vkládám informaci, ať uzdravují. Orgonity odlévám na více vrstev s důrazem na správný poměr všech aspektů. Vše dělám s láskou, což je nejsilnější a nejvyšší energie :), pracuji v pěkném ateliéru a orgonity vyrábím tak, aby pomáhaly a přinášely radost.

Pracuji v čistém prostředí. Používám nejkvalitnější pryskyřici dostupnou na našem trhu vhodnou na orgonity.

K orgonitům obdržíte visačku s popiskem a letáček, kde je popsáno, co to je orgonit a jak ho používat. Posílám doporučeně českou poštou v bublinkové obálce, balík je pojištěný.

Výroba orgonitu trvá cca 3týdny. Každému orgonitu se věnuji několik dní, proto je každý kus jedinečný. Pokud kupujete orgonit, u kterého je napsáno foto je ilustrativní, mějte na vědomí, že obdržíte orgonit velmi podobný ne však přesně stejný, každý kus je originál.

Všechny orgonity jsou foceny venku na slunci, kde nejvíce vynikne lesk a třpyt orgonitu a třpytek. Všechny fotografie odpovídají skutečnosti, nejsou nějak graficky upravované apod.

Veškerou práci ohledně orgonitů dělám sama po výběr kamenů až po odeslání. 

Pokud si přejete do orgonitu zalít nějaký komponent, který nemám v nabídce, tak mě kontaktujte předem a prosím pošlete mi link na komponent, který si přejete. Děkuji, velice mi tím časově pomůžete. Pište Fler poštou.
Pokud budete mít nějaké speciální požadavky, co se týče tvarů, které nenajdete v mé nabídce, nemohu prozatím sloužit, z časového důvodu. V tom případě se obraťte na jiného výrobce, vybírejte si orgonit svou intuicí. 

 

Zdroj textu k minerálům viz.knihy o minerálech + internet.

Jsem řádně registrovaná, na všechny své činnosti vlastním živnostenský list.

Máte nějaké dotazy, nenašli jste, co jste potřebovali - neváhejte mi napsat Fler poštou.

Slunce nad hlavou a lásku v srdci přeji, Petra

Způsob dopravy
Doporučeně českou poštou, zabaleno v bublinkové obálce. Balíček je pojištěn. Platba předem na účet. Pokud je balík větších rozměrů, dochází k navýšení poštovného. Jiný způsob dopravy neprovozuji.
Obchodní podmínky

- Kupní smlouva je uzavřena v okamžiku, kdy kupující odešle svou objednávku a prodejce provede její potvrzení.

- Platba na účet. Zboží ihned k odběru, posílám doporučeně českou poštou nejpozději do tří dnů, od přijetí platby na účet. Zboží na objednávku má dodací lhůtu 2-3týdny (podle okolností).

- Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží odstoupit od smlouvy a zboží vrátit. Zboží je potřeba vrátit nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním. Zboží kupující vrací zpět v obalu, který zabrání případnému poškození zboží při přepravě. Zásilku kupující odesílá doporučeně a bez dobírky.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
561166
28.10.2016 Nově provádím, ve svém studiu ve Frýdku-Místku, úžasnou metodu - Kolibové Balanční Techniky.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím