Menu
--
Domů Profil prodejce iancha
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • České Budějovice, ČR
  • 12 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 19
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12
Registrace: 13.1.2011
Město: České Budějovice
Stát: ČR

iancha

/ Prodávající
Novinky
58908
9.3.2012 Z důvodu absolutního nestíhání jsem nucena krámek uzavřít. Děkuji všem za podporu a milé komentáře a třebas někdy za rok...Tvorbě zdar!!!

Dobrý den,

vítám Vás ve svém virtuálním obchodě. Odjakživa mne bavilo "něco" tvořit a přiznávám, že nebýt mých přátel, asi by mne nabídnout mé výrobky zde na Fléru nenapadlo. Ale nakonec: zkusit se má vše, tak uvidíme ... :-)

Teď když jsem doma s dvěma rarášky je to pro mě tvoření hlavně příjemná forma odpočinku a vítaná změna. Obchůdek hodlám mít rozmanitý-jsem jasný blíženec:-) Rozhodla jsem se nabídnout nejdříve výrobky s mozaikou a ručně malovanými dlaždicemi, drátkované a odrátkované předměty a malované na sklo či porculán. A v budoucnu třebas i něco jiného- vše se bude odvíjet od Vašeho zájmu a budu ráda za každý Váš názor. Doufám, že má tvorba pro radost přinese radost i Vám, i když si mé výrobky nekoupíte a potěšíte se jen pohledem:-)

Vaše Iancha.

Způsob dopravy
Pokud bydlíte v Českých Budějovicích nebo okolí, je možné osobní převzetí. Jinak zasílám výrobky Českou poštou, doporučeně ve standartním balíku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od iancha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím