Domů Profil uživatele icare
  • Na Fleru od roku 2009, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (16) 100%
Registrace: 10.11.2009
Stát: ČR

icare

/ Nakupující
Profil

Fotím....a háčkuji....co dodat....snad jen, že mě to děsně baví :)

Dobrá, když jinak nedáte, tak tedy něco bližšího o mně :) Jmenuji se Zuzka a vystudovala jsem učitelství německého jazyka. Osud mě však zavál do jiných vod a tak nyní pracuji v Praze v denním centru pro tělesně postižené.

No a kromě toho mám spoustu zálib :) Dvě největší už jsem zmínila. S těmi dalšími se tu budu těžko prezentovat - baví mě sport, turistika a kreslení (portéty lidí, zvířat) . Poslední jmenované nenabízím na Fleru, ale pouze svým nejbližším. Přece jen v tomto oboru nemám takové kvality, abych se tím mohla chlubit :)

Fotografie pořizuji všude kolem sebe. Soustředím se především na detaily, makrofotografie, ale i krajinky. Pro své známé fotím i nejrůznější akce (svatby, narozeniny, sportovní akce). Kamarádka Katleya si mě také někdy pozve na focení svých šperků.

Nabízím zde i korálky ze svých dávných zásob z dob, kdy mě navlékání barevných kuliček ještě bavilo :-)

Protože mě baví fotografování, soustředím se i na kvalitu fotografií zde na Fleru. Nehodnotím fotografie určené k prodeji, zaměřuji se hlavně na fotografie, které prezentují nějaký jiný výrobek určený k prodeji. Pro tyto účely jsem si vytvořila dva flerboxy, do jednoho vkládám fotografie výrobků, které mě zaujaly svou kompozicí a kvalitním zpracováním, do druhého naopak takové fotografie, které jsou ostudou Fleru. Některé si vysloužily i vyřazení z prodeje prostřednictvím tlačítka "Toto na Fler nepatři". Fler je přeci kreativní server, buďme tedy kreativní i v prezentaci svých výrobků!

Na Fleru se mi líbí možnost vytváření vlastních Top nominací. Zde si můžete prohlédnout všechny moje nominace.

Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--