Domů Profil prodejce Ice-Forged
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Brno, ČR
  • 24 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 16
Aktivita: aktivní
Prodáno: 24
Registrace: 27.1.2020
Město: Brno
Stát: ČR

Ice-Forged

/ Prodávající
Novinky
1011259
10.6.2022 Tuto sobotu 11. června 2022 se na Vás budeme těšit na MINT Marketu v Pražské tržnici! Více na: https://www.facebook.com/...
Shaped by ice, forged in fire...
 
Jako jediní na světě vyrábíme unikátní keramické kompozitní materiály se strukturou podobnou Damascénské oceli. Tato unikátní struktura je vytvořena rostoucími ledovými krystaly, které jsou následně odtraněny sublimací ve vakuu a vzniklý keramický materiál je poté vypálen při vysoké teplotě dosahující až 1600 °C.  V posledním kroku je lamelární keramika vakuově infiltrována pryskyřicí a získává tak houževnatost. Výsledná odolnost proti opotřebení, tvrdost, společně s výjimečnými estetickými atributy předurčují tento high-tech kompozitní materiál pro pestrou paletu designových aplikací.
 

Z našeho hybridního keramického kompozitu ručně vyrábíme nejen různé druhy dámských i pánských modních doplňků, ale zabýváme se i výrobou keramických nožů.

Způsob dopravy
Cena dopravy je uvedena u každého produktu. U hromadných zásilek může být cena upravena dle množství, váhy a ceny celkové objednávky. OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ JE MOŽNÉ PO DOMLUVĚ V BRNĚ.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Ice-Forged

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--