Profil uživatele
ideaface
Tomáš Mrkvica | prodávající
Hradec Králové
Registrace: 5.7.2012

Pro začátek krátké představení:

Jmenuji se Tomáš Mrkvica a pocházím z malé jihomoravské vesničky jménem Uherčice (hustopečsko). Vesnička je to krásná, ale pro mé vzletné myšlenky (ideaface=tvář myšlenky) se stala časem malá. Tak jsem začal podnikat krátké výlety, později delší, až jsem jednoho dne přesídlil do Prahy. V Praze jsem však dlouho nezůstal. Při jedné zimní cestě vlakem jsem potkal osudovou ženu. Ženu která mne velmi inspiruje a díky které mám odvahu realizovat své sny. A tak jsem opět změnil místo pobytu, snad už natrvalo do Hradce Králové. Po pár neúspěšných nápadech "něco" vyrábět, jsem zakotvil právě u výroby industriálně působícího nábytku z materiálu na první pohled nevšedního, na druhý však velmi praktického a trvalého, vodovodních trubek. Po pár prototypech mohu směle říci že myšlenka byla správná.  Zda se cíl zdařil už nechám na vašem posouzení.

Uvítám tak jakékoliv dotazy, připomínky, nápady, doporučení, prostě cokoliv co ve výsledku bude přínosem hlavně pro vás, pro uživatele fléru.

 Barevné možnosti úpravy dřeva:

Vzorky

 

Pokud zrovna nemáte doma šikovného kutila, který by Vám poličky nebo garnýže ke zdi přivrtal, můžete se obrátit na mě. Celá ČR.

 

Tomáš Mrkvica

Spřátelené obchůdky:

Pro milovníky kovaného železa doporučuji práci mého šikovného švagra, kováře na https://www.fler.cz/jenkovak

a

Milovníkům umění mohu jen doporučit obrazy od mého kamaráda, akademického malíře na https://www.fler.cz/jojosef ,který rád maluje na přání:-)

Dílna, kde probíhá veškerá výroba, se nachází v historické vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře.

Když budete mít cestu určitě se za mnou zastavte, k dílně postupně přibude i pevnostní showroom :-)

MADE IN FORTRESS JOSEFOV

Způsob dopravy
Doprava je zajištěna službou PPL, po obdržení čísla balíku lze online změnit doručení na jeden z mnoha parcel shopů, které PPL provozuje. Menší zboži je baleno do pěnové folie a kartónu, větší kusy pak do pěnové a strečové folie. Jak už mi řekl jeden zákazník, je to zabaleno lépe než rodinné stříbro.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
656782
24.9.2017 Tak konečně do mého obchůdku přibyl i konferenční stolek, design by já :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.