Domů Profil prodejce Ifasa
  • Prodejce od r. 2011
  • Králíky, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 19.4.2011
Město: Králíky
Stát: ČR

Ifasa

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jak se začíná psát vlastní profil? Koukám na klávesnici a nevím. Ale něco Vám napsat chci, protože mám pocit, že tu musí být samí lidé, kteří by mi byli blízcí, když umí tvořit tak hezké věci a nebo se jim takové věci líbí. Chtějí mít doma kus něčeho, co je srdeční prací nějakého šikovného čechouna a pomáhají mu tak dělat to, co ho baví.

To je právě důvod, proč jsem se rozhodla Vám své výrobky nabídnout. Jsem vystudovaná textilní návrhářka, potom jsem studovala speciální pedagogiku. Moje cesta životem se ale trošku zvrtla a já pracuji jako suchá úřednice, kde ta tvůrčí práce a práce s dětmi není. Strašlivě mi to chybí. Bydlím v nádherném malém městečku, které miluji a nerada bych ho někdy opustila. Jediným jeho nedostatkem je velká pracovní nezaměstnanost a proto si nemohu dovolit svou práci zabalit, přestože bych tolik chtěla Plačící.

Lásku k dětem si vybíjím na svých dvou rošťácích a potřebu tvořit tady ukazuji. Jen pro ni mám tak málo času. Proto bych byla moc šťastná, kdyby se Vám mé výrobky líbily a já bych si mohla dovolit zavřít ty hrozné knihy plné paragrafů a mít svou práci ráda. Díky Vám, kterým se mé výrobky líbí a berou si tak kus mě do svého domu. Doufám, že se Vašim ratolístkám budou líbit a pomohou zútulnit jejich pokojíček.

Iva

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ifasa

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--