Profil uživatele
ijedlinska
Prodávající
Vamberk
Registrace: 16.11.2009

Vítám Vás v mém světě fantazie. 
  Ráda tvořím, začala jsem výrobou dárků svým nejbližším, postupně známým a známým mých známých a mám radost, když moje výrobky osloví i "mé neznámé". Když vznikne něco, co ještě i druhé potěší, je to dvojí radost. Pokud si vyberete některý z mých výrobků, budu potěšena.

Na nějaký čas jsem s výrobou přestala, pro nedostatek času. Ale nadalo mi to a znovu jsem usedla za šicí stroj, pracovní stůl a svou oblíbenou pilku, začala se přehrabovat ve svých pokladech, v látkách a barvičkách a opět se pustila do práce. Přestože času stále není na zbyt, tak se s velkou chutí pouštím do práce. Všechno si musím vyzkoušet, ke všemu ,,přivonět,, a objevovat nové a nové možnosti. Do budoucna bych ještě ráda zkusila točení na kruhu a těším se na to jako malé dítě. Doma už pro mě mají naštěstí pochopení :-)

Budu se snažit, aby postupně přibývaly moje výrobky a doufám že se vám budou líbit. Těší mě vaše návštěva v mém obchůdku a budu ráda, když se sem budete vracet. 

Způsob dopravy
ČESKÁ POŠTA - cenný balík, dle sazebníku ČP
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím