Na poštu chodím ve čtvrtek; pokud na zásilku spěcháte, určitě mě na to upozorněte hned při objednávce, nějak to zařídím :)
Profil uživatele
Ilex
Prodávající
Měčín
Registrace: 2.8.2009

Právě jsem otevřela nový odbchůdek pod nickem MISS fashion. Nakoukněte a budete překvapeni - zboží je úplně z jiného soudku než zde na ILEX :o)

Pokud zakoupíte zboží zde a na profilu MISS fashion, platíte jen jedno poštovné.

. . . o o o O O O o o o . . .

Výrobky, které najdete pod mou přezdívkou, vznikly z velké potřeby něco stvořit, něco jiného, zvláštního a neopakovaného.  Tohle "puzení" mě provází celým mým životem a dalo vzniknout spoustě více či méně podařených věcí :o) Takže jsem postupně vyzkoušela pletení, háčkování, šití, drhání, vyšívání, gobelíny, paličkování a jánevímco ještě. Každý z mých výrobků je originál, protože nikdy neudělám stejnou věc dvakrát. Zaprvé by mě to už nebavilo a nejspíš bych to ani neuměla :oD.

Dost jsem se věnovala práci s textilem, pokračovala jsem s kabelkami - nejprve šitými a pak háčkovanými. Na popud mé dcery se zde objevilo i pár rukaviček. A pak jsem "objevila" korálky.... Začalo to jednoduchým ketlováním a po tomto intermezzu jsem zakotvila u šití z korálků. 

A tady je pár výsledků, které na Fleru nenajdete. Část z nich vznikla na zakázku, ostatní si našly své majitelky na prodejních akcích. Pokud se Vám moje výrobky líbí a ráda byste měla podobný, napište, domluvíme se a ušiji Vám šperk přímo na tělo :o)

achát Galadriel AquaČervený a černý Terka Souprava s růženínempuntíčky náušnice SalmakisBláznivé odpoledne Vesuvio Serafín náhrdelníkSerafín náramek Rákosníček SorbetSorbet   Náušnice do plesu  Variace na renezanční téma    

 

Video o mě, šitých špercích a bloomerkách, které jste mohli vidět ve vysílání TV Metropol v pořadu City Look:

Píšou o mě: na portále Hezké věcičky o mé práci napsali pěkný článek i se spoustou obrázků http://www.hezkevecicky.eu/jak-se-rodi-sperk.html

Koncem září 2010 jsem dala průchod svému smyslu pro recesi a otevřela Galerii Dokumentárního Šperku Mrkající O co jde se dočtete v mém blogu zde.

 

Několik rad pro majitelky šitých šperků

Nezapomínejte, že základním materiálem šitých šperků je sklo. Proto zacházení s nimi věnujte maximální opatrnost. Pozor na kontakt s tvrdými předměty – nehrozí jen poškození skleněných korálků, ale také nití, kterými jsou spojeny. Speciální nitě, které používám, jsou syntetické a tudíž velmi pevné, ale nesnášejí vysokou teplotu a samozřejmě pozor na ostré předměty. Rokajlové korálky jsou povrchově upravovány, proto je nevystavujte agresivnímu prostředí jako je vysoká teplota, přílišná vlhkost nebo intenzivní sluneční svit. Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky. Působením některých parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození jejich povrchové úpravy. Šperky vždy sundávejte před koupelí, před spaním, sportováním, nenoste je při práci např. v kuchyni, kde je příliš teplo a vlhko. Jednotlivé šperky uchovávejte odděleně v krabičce nebo sáčku a raději mimo dosah slunečního světla - zejména šperky stříbrné barvy - mají tendenci žloutnout při dlouhodobém vystavení intenzivnímu slunečnímu záření. Budete-li o své šperky přiměřeně pečovat, odmění se vám svojí krásou a vydrží vám dlouhá léta.

 

TOPlist

Koncem září 2010 jsem dala průchod svému smyslu pro recesi a otevřela Galerii Dokumentárního Šperku Mrkající O co jde se dočtete v mém blogu zde.

NAKUPUJÍCÍ POZOR! Zaregistrujte se do tohoto Klubu nového zboží na Fleru. Denně budete mít možnost shlédnout spoustu nových výrobků!

 

Způsob dopravy
Doporučená poštovní zásilka, většinou v bublinkové obálce podle charakteru zboží.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
463790
1.1.2016 Všem do nového roku jen to nejlepší :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.