Domů Profil prodejce Ilex
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Měčín, ČR
  • 90 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (32) 100%
Nadšenci: 387
Aktivita: aktivní
Prodáno: 90
Registrace: 2.8.2009
Město: Měčín
Stát: ČR
Důležitá informace: Přesun na profil Ateliér Zlatá Ručička byl dokončen. Tam teď najdete šité šperky ilex a módu MISS fashion. Děkuji Vám za Vaši přízeň a doufám, že se brzy potkáme v Ateliéru Zlatá Ručička.

Ilex

/ Prodávající
Novinky
1054272
4.4.2023 Konečně hotovo. Poslední kousek jsem přesunula na profil Ateliér Zlatá Ručička. Děkuji všem za přízeň a těším se, že se potkáme na mém druhém (teď už jediném) profilu. Šperků je tam teď víc než dost :)
Přeji všem krásné jaro a všechno nej :)

PROSÍM NEPŘEHLÉDNĚTE

Rozhodla jsem se pro sloučení svých dvou profilů na Fleru (ilex a MISS fashion) do jednoho. Najdete ho zde pod názvem Ateliér Zlatá Ručička. Postupně tam převedu všechno svoje zboží. Doufám, že mi zachováte svoji přízeň a těším se na Vaši návštěvu.

ilex

. . . o o o O O O o o o . . .

Výrobky, které najdete pod mou přezdívkou, vznikly z velké potřeby něco stvořit, něco jiného, zvláštního a neopakovaného.  Tohle "puzení" mě provází celým mým životem a dalo vzniknout spoustě více či méně podařených věcí :o) Takže jsem postupně vyzkoušela pletení, háčkování, šití, drhání, vyšívání, gobelíny, paličkování a jánevímco ještě. Každý z mých výrobků je originál, protože nikdy neudělám stejnou věc dvakrát. Zaprvé by mě to už nebavilo a nejspíš bych to ani neuměla :oD.

Dost jsem se věnovala práci s textilem, pokračovala jsem s kabelkami - nejprve šitými a pak háčkovanými. Na popud mé dcery se zde objevilo i pár rukaviček. A pak jsem "objevila" korálky.... Začalo to jednoduchým ketlováním a po tomto intermezzu jsem zakotvila u šití z korálků. 

A tady je pár výsledků, které na Fleru nenajdete. Část z nich vznikla na zakázku, ostatní si našly své majitelky na prodejních akcích. Pokud se Vám moje výrobky líbí a ráda byste měla podobný, napište, domluvíme se a ušiji Vám šperk přímo na tělo :o)

achát Galadriel AquaČervený a černý Terka Souprava s růženínempuntíčky náušnice SalmakisBláznivé odpoledne Vesuvio Serafín náhrdelníkSerafín náramek Rákosníček SorbetSorbet   Náušnice do plesu  Variace na renezanční téma    

 

Video o mě, šitých špercích a bloomerkách, které jste mohli vidět ve vysílání TV Metropol v pořadu City Look:

Koncem září 2010 jsem dala průchod svému smyslu pro recesi a otevřela Galerii Dokumentárního Šperku. O co jde se dočtete v mém blogu zde.

 

Několik rad pro majitelky šitých šperků

Nezapomínejte, že základním materiálem šitých šperků je sklo. Proto zacházení s nimi věnujte maximální opatrnost. Pozor na kontakt s tvrdými předměty – nehrozí jen poškození skleněných korálků, ale také nití, kterými jsou spojeny. Speciální nitě, které používám, jsou syntetické a tudíž velmi pevné, ale nesnášejí vysokou teplotu a samozřejmě pozor na ostré předměty. Rokajlové korálky jsou povrchově upravovány, proto je nevystavujte agresivnímu prostředí jako je vysoká teplota, přílišná vlhkost nebo intenzivní sluneční svit. Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky. Působením některých parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození jejich povrchové úpravy. Šperky vždy sundávejte před koupelí, před spaním, sportováním, nenoste je při práci např. v kuchyni, kde je příliš teplo a vlhko. Jednotlivé šperky uchovávejte odděleně v krabičce nebo sáčku a raději mimo dosah slunečního světla - zejména šperky stříbrné barvy - mají tendenci žloutnout při dlouhodobém vystavení intenzivnímu slunečnímu záření. Budete-li o své šperky přiměřeně pečovat, odmění se vám svojí krásou a vydrží vám dlouhá léta.

 

TOPlist

 

 

Způsob dopravy
Doporučená poštovní zásilka, většinou v bublinkové obálce podle charakteru zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od Ilex

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--