Domů Profil prodejce Ilustrace Kristýna Velíšková
Kristýna Velíšková
 • aktivní prodejce od r. 2020
  Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
 • Velké Přílepy, ČR
 • 49 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 7
Aktivita: aktivní
Prodáno: 49
Registrace: 30.3.2020
Město: Velké Přílepy
Stát: ČR

Ilustrace Kristýna Velíšková

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Moc Vás vítám v mém akvarelovém obchůdku!

 

Jsem ilustrátorka na volné noze a akvarel je pro mě nejen vášeň, ale i životní poslání:) Maluji každý den a nedokáži si už představit den bez svého milovaného akvarelového štětce. Tvořila jsem ilustrace pro Pravý domácí časopis a maluji na zakázku obrazy, osobní mandaly, velkorozměrové rodinné obrazy, svatební oznámení, plakáty k narození miminka a obrazy pro každého, kdo po něm zatouží. V roce 2015 jsem založila Výtvarný ateliér Barevné malování, ve kterém s pár vyvolenými dodnes vyučujeme Kurzy malby a kresby pro děti a dospělé. Také jsem dostala příležitost ukázat naše umělecké techniky v televizních pořadech např. Rady ptáka Loskutáka, Polopatě a Planeta Yó.

Jak to všechno začalo?

Když jsem 30.3.2020 dala první příspěvek na svůj nový ilustrátorský instagramový profil, vůbec jsem nečekala, že během půl roku mě bude sledovat přes 1.800 lidí a přijde mi desítky malířských zakázek, které ani nebudu stíhat. Stalo se:) V zápětí jsem si nechala vytvořit ilustrátorský web, jelikož bylo již těžké plnit Vaše zakázky a přání pouze přes instagram a následně i tento profil na FLER. Od té doby jedu na umělecké vlně, kterou sama někdy nedokáži chápat a raději se o to ani nesnažím a jen si to užívám:)

Mé akvarely

Miluji svou fantazii a všechny světy, které mi ukazuje a které následně přenáším na papír. Jakmile rozsvítím lampičku a vezmu štětec do ruky, ocitám se ve svém vlastním světě, kde vládne klid a mír. Čas se zpomalí a všechno kolem včetně mě je láskyplné, barevné, klidné, srozumitelné a mírumilovné. A já jsem každý den šťastná, že mohu tvořit.

 

Přála bych si, aby jste na mém profilu našli klid a harmonii, které díky mým akvarelovým ilustracím žiji každý den a které předávám i Vám skrz mé umění.

 

Pravý domácí časopis

Technika Ebru v Rady ptáka Loskutáka

 

 

Technika Scrapbook v Polopatě

 

 

Osobní mandaly

 

 

Plakáty k narození miminka 

Svatební oznámení

 


 

Kurzy akvarelové ilustrace

 

 

Každému balíčku věnuji velkou pozornost a balím ho s láskou a radostí tak, aby se k Vám malba dostala v pořádku a nepoškozená. Občas však musíte mít trochu trpělivosti při rozbalování :)

 

 

Zcela a nenávratně jsem propadla svatební ilustraci!  Miluji jednoduché linie, decentní barevnost a minimalismus, které tato ilustrátorská disciplína nabízí. Své svatební návrhy stavím na originalitě, preciznosti a vytříbeném vkusu.   Mezi mými svatebními tiskovinami najdete:

 • svatební oznámení
 • jmenovky na stůl
 • visačky na dárky
 • samolepky
 • etikety na víno
 • menu
 • a mnoho dalšího

 

Miluji harmonii, klid a radost, které mandaly přináší. A nejen tomu, kdo je maluje, ale také tomu, kdo je má vystavené a nechá je působit ve svém prostoru. Mandaly jsou harmonické obrazce, které v případě, že jsou malovány s láskou přinášejí do domácnosti pozitivní energii, rozvováhu a soulad. 

V mé nabídce jsou mandaly v provedení:

 • originál osobní mandala
 • tisk na kvalitní strukturovaný papír
 • tisk na plátno

K malování originálu osobní mandaly potřebuji zodpovědět pár dotazů e-mailem, aby byla mandala vytvořená skutečně na míru konkrétnímu člověku.

Mandaly jsou k dostání od 20 x 20 cm až 60 x 60 cm.

 

 

 

Každý měsíc vypisuji individuální a skupinové kurzy akvarelové ilustrace.

Kurz trvá 3 hodiny a naučíte se v něm základní a pokročilou práci s akvarelovými barvami, ukáži Vám tipy pro profesionální vzhed akvarelových ilustrací, poradím, kde v České republice koupity ty nejkvalitnější akvarelové papíry a barvy, které nezruinují Vaší peněženku. Z kurzu si odnesete znalosti a schopnosti, které budete moci uplatnit sami ve své vlastní akvarelové tvorbě.

Čeká Vás barevný den plný relaxace, nových infomací a radosti z umění.

Ceny se pohybují od 650 Kč za kurz. Konkrétní cena se odvíjí od konkrétního místa konání kurzu a počtu účastníků. 

 

Způsob dopravy
česká pošta - doporučené zásilky
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ilustrace Kristýna Velíšková

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--