Profil uživatele
Imarion
Prodávající
Chomutov
Registrace: 29.8.2009

Jmenuji se Vlasta Fišrová a mou velkou láskou je výtvarná tvorba, díky které nacházím tolik nádherného... 

Intuitivní tvoření s pomocí barev či fotoaparátu a různých optických pomůcek mi přináší obrovskou radost a chuť do života. Ráda také svou tvorbu sdílím s ostatními dušičkami, protože to zdaleka není jen "moje", jsou to dary z vyšších sfér. Toto tvoření pomáhá jak mě, tak i dalším lidem, má totiž harmonizující účinky na náš organismus... každý z nás sám pozná, co je pro něj to pravé, co na něj působí, v čem je mu dobře...  vybírejte proto srdíčkem, to Vám nejlépe napoví, co je určené právě Vám...

Mé fotografie již našly uplatnění jako ilustrace dvou knížek a to sbírky básní Michala Čagánka "To světlo" (edice SamiZdatní) a v duchovně laděné knížce o výchově dítěte (waldorfském školství) "Od lilie k růži" od Táni Smolkové (nakladatelství Maitrea).

Uspořádala jsem již tři samostatné výstavy (Doteky křídel andělských, Hledání ztraceného ráje, Cesta mého srdce) a účastnila se i několika společných akcí výtvarníků. Toto vše zatím konám jako amatér, to znamená s láskou a svobodně.  :-)

A nyní již nechám proudit uzdravující energii až do Vašich domovů... 

Aktuální výstava mých prací spolu s malířskou tvorbou mého manžela je nyní k vidění v Galerii Josefa Lieslera v Kadani (nám. míru č. 1 - pod bílou věží) a to do 10.5.2011. Otevřeno denně kromě neděle.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, zabaleno v bublinkové fólii a zpevňujícím kartonu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
41939
4.11.2011 V sobotu 4.11.2011 budeme od 9,00 do 13,00 na Fler jarmarku v Chomutově...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím