Domů Profil prodejce imikova
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Praha 8, ČR
  • 15 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 3
Aktivita: aktivní
Prodáno: 15
Registrace: 30.6.2011
Město: Praha 8
Stát: ČR

imikova

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Milí návštěvníci, děkuji, že jste zavítali do mého obchůdku, na kterém najdete ze začátku hlavně náramky vytvořené ze semínek Rudraksha a z korálků z polodrahokamů. Tvoření mě velmi baví, relaxuji  u něj a doufám, že vám mé výrobky přinesou radost :) 

Ivet 

 

Z čeho tvořím
Rudraksha

Rudraksha jsou plody věčně zeleného stromu Elaeocarpus granitus, který roste od Himalájí, v Nepálu a Indii až po jihovýchodní Asii. Semínka Rudraksha jsou hinduisty hojně využívány k modlitbám a meditacím, ke sjednocení mysli, těla a duše.

Slovo „Rudraksha“ doslova znamená „boží slzy“ nebo „slzy boha Shivy“. Legenda říká, že jednou, když Shiva po dlouhé jogínské meditaci otevřel své oči, uronil z důvodu hlubokého naplnění slzu. Tato slza z oka Shivy přirostla ke stromu Rudraksha. Věří se, že ten, kdo nosí semínka Rudraksha, má ochranu boha Shivy.

Semínka rudraksha chrání před negativní energií, pomáhají překonávat složitosti a překážky na cestě za úspěchem. Tlumí stres a zklidňuje mysl. Dokáže změnit karmu nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice. Vytváří harmonii a intimní spojení s přírodními i kosmickými silami.

Je vědecky prokázáno, že Rudraksha má spoustu zdravotních výhod. V Ayurvédě, tradiční čínské medicíně, se semínka využívají k léčbě mnoha chorob. Studie ukazují, že nošení Rudrakshy bojuje podle projevy stresu, proti vysokému tlaku a depresi. Nemá žádné vedlejší účinky a její působení je dokumentováno po dobu více než 3000 let.

Lávové kameny

Lávové kameny

Lávové kameny jsou nejstarší a nejčastěji se vyskytující kameny na světe. Pocházejí doslova z jádra země – z ohnivé síry, která vybublá na povrch zchladne. Jakmile je kamen studený, zčerná a vytvoří se na něm póry.

Ačkoliv lávový kámen nevypadá jako něco, co má léčivé účinky, je po staletí využíván právě k tomuto účelu. Lávové kameny jsou výborné ke zklidnění emocí. Protože pochází ze surové energie, považuje se za kámen znovuzrození.

Lávové kameny jsou silným ochranným amuletem. Jsou zasvěcené léčení a uzdravení. Pomáhají odrážet fyzické a psychické útoky a navrací je zpět k původci.  

Čakrové kameny:

Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu nejen při podnikání, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, posiluje astrální vidění, navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. Aktivuje kořenovou čakru.

 Citrín je mimořádně blahodárně působící krystal, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.

Čistí a regeneruje, svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Je ochránce aury, čistí čakry a zesiluje intuici. Urovnává vztahy a spory v rodině či skupině, napomáhá přijímat se takoví, jací jsme, dodává sebedůvěru, potlačuje sebezničující sklony, zmírňuje přecitlivělost – zejména na kritiku okolí.  Působí na sakrální čakru.

 Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do něj hojení a lásku k sobě samému.

Má uklidňující, tišící účinek. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Jeden z vhodných kamenů pro podpoření pupeční čakry.

Avanturín je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Působí na srdeční čakru.

Akvamarín je kamenem dávných mořských bohyní, kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování a pomáhá převzít odpovědnost za svůj vlastní osud. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci, vytváří ochranný štít aury, uvádí do rovnováhy čakry, čistí krční čakru.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Ametyst blokuje negativní energie prostupující prostředím kolem nás. Jeho vyrovnanost napomáhá při meditacích. Má velkou léčivou a očistnou moc. Podporuje rovněž spirituální uvědomění si všech souvislostí. Překonává závislosti a bloky všeho druhu. Má uklidňující účinek a příznivě působí na schopnost rozhodování, zvyšuje citové soustředění. Odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu. Potlačuje smutek a lítost. Pomáhá vyrovnat se s prožitou ztrátou. Ametyst je jedním z nejspirituálnějších kamenů. Otevírá cestu pro rozvoj intuice a podporuje tělesné vlohy. Jedná se o vynikající kámen pro meditaci a věštění. Působí na čelní čakru.

Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Uvádí energii do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje vzniklou nerovnováhu. Současně vede k hlubokému pročištění duše. Pokud se použije k meditaci, dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť. Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.

Zboží zasílám prostřednictvím České pošty. Po připsání peněz na účet zasílám u zboží, které mám skladem, většinou do 2 pracovních dní.

Případně je možné se domluvit na osobním předání v Praze, v okolí I.P.Pavlova nebo Bohnic.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od imikova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--