Profil uživatele
inagro
Prodávající
Praha 9
Registrace: 3.9.2008

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo

 

Veškerá bižuterie je vyrobena z kvalitních kovových komponentů, skla, křišťálového skla, porcelánu, kůže. Bižuterii , aby vám co nejdéle sloužila nevystavujte  dlouhodobě vlhkému prostředí ani přímému slunečnímu světlu.

Bižuterie je rozdělena do několika kolekcí  podle použitých materiálů .

Nově vyrábím bižuterii s použitím vlastních ručně vinutých perlí, které lze zakoupit pro vaše případné tvoření i samostatně.

Každý výrobek je originál,dle vlastního návrhu většinou se vyskytuje pouze v několika málo provedeních omezené kolekce.

Ručně vinuté korálky jsou při zhotovení více kusů vždy pouze hodně podobné nikdy stejné, právě proto, že jde o ruční výrobu a není možné vyrobit dva zcela shodné kusy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud se vám něco líbí, ale máte jinou barevnou představu, není problém vám vyhotovit bižuterii dle vaší představy. Taktéž v případě již prodaného šperku, většinou lze vyrobit obdobný kousek na vaše přání.

Kromě bižuterie vyrábím také patchworkové deky, povlečení. Háčkované a vyšívané ubrusy či dečky.

POZOR!!!!!!  BIŽUTERIE KŮŽE DE LUX KDE JE POUŽITÉ MAGNETICKÉ ZAPÍNÁNÍ JE NEVHODNÁ PRO OSOBY S KARDIOSTIMULÁTOREM!!!!!!!

  • PRO ZÁKAZNÍKY ZE SLOVENSKÉ REPUBLIKY JE ZŘÍZEN ÚČET U FIO BANKY PRO PŘEVODY BEZ POPLATKŮ

 

Barevné podání je závislé na nastavení vašeho monitoru může se stát že je odstín mírně odlišný ve skutečnosti než jak se vám jeví na obrazovce, pro kontrolu nastavení obrazovky slouží níže škála odstínu šedé je jich 21 políček, pokud se vám zobrazí všechny váš monitor by měl být nastaven dobře :)))

 


 

Pro výrobu šperků jsem řádně zaregistrovaná na živnostenském úřadě

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE JE VYSTAVENA FAKTURA V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ PŘÍMO VE VAŠÍ OBJEDNÁVCE NA FLERU, POKUD CHCETE TIŠTĚNOU, DEJTE MI PROSÍM VĚDĚT DO OBJEDNÁVKY , ZAŠLU VÁM JI SE ZBOŽÍM.

 

Šperky se dělí do náseldujících kategorií podle použitého materiálu, kliknutím můžete jednotlivé obrázky otevřít

Collezione lampworks.............................autorské ručně vinuté korálky

 

Collezione vetro.......................................šperky z  autorských  ručně vinutých perel z českého skla,kovu, swarovski křišťálu, skla,smalty

 

Collezione semplice......šperky ze skla, kovu, smaltu

 

Collezione  pearls..........šperky z ručně vinutých  perel z českého skla,kovu, swarovski křišťálu, skla,smalty


 

Collezione prezioso......šperky z minerálů, polodrahokamů, kovu


 

Colleizone argento.............šperky ze stříbra, minerálů, polodrahokamů, ručně vinutých perel , swarovski křišťálu

 

Collezione casa......................háčkované  a vyšívané ubrusy, dečky, polštáře a různé dekorace. Povlečení  a deky patchwork.

 

 

 

TOPlist

Způsob dopravy
česká pošta doporučeně,obálka, bublinková folie MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ OSOBNĚ V PRAZE ....................................................... ........................................... .......................................... ............................................ POZOR UVEDENÁ CENA POŠTOVNÉHO SE VZTAHUJE NA KLASICKOU DOPORUČENOU ZÁSILKU,U KTERÉ JE ZBOŽÍ POJIŠTĚNÉ DO 500,-KČ POKUD JE HODNOTA VAŠÍ OBJEDNÁVKY VYŠŠÍ NEŽ 500KČ JE NUTNO JI POSLAT JAKO BALÍČEK, ABY BYLO MOŽNÉ JI POJISTIT, POŠTOVNÉ PAK ČINÍ 80,-KČ, POKUD SI PŘEJETE ZÁSILKU POSLAT ZA NORMÁLNÍ POŠTOVNÉ TEDY 45,-KČ TAK BUDE ZÁSILKA POJIŠTĚNA POUZE NA 500,-KČ A V PŘÍPADĚ JEJÍ ZRÁTY NEBO POŠKOZENÍ POŠTOU PAK BUDETE ODŠKODNĚNI POUZE TOUTO ČÁSTKOU................................................................................ Při přebírání zásilky dbejte prosím následujících pokynů: Věnujte mimořádnou pozornost vnějšku balení. Tzn. povrchu obálky, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům nebo deformacím v rozích obálky. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení se zásilkou během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud narazíte při kontrole na jakýkoli zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození během přepravy, oznamte tuto skutečnost ihned při převzetí zásilky a trvejte na sepsání reklamačního protokolu, event. potvrzeném záznamu o stavu v jakém byla zásilka doručena a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním zajistíte snazší rešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod.
Obchodní podmínky

Vytvořením a odesláním objednávku kupující souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínky, zvláště pak že byl informován o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě do 14 dnů od obdržení zboží.

Uzavření kupní smlouvy

1. V okamžiku potvrzení objednávky kupujícím, vzniká tímto kupní smlouva.

2. Nakupující je o potvrzení objednávky a tím i zároveň kupní smlouvy  informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou při nákupu či registraci uvedl.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit).

5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. V případě potřeby vytištěné faktury prosím o informaci do objednávky, kupující si může kdykoliv fakturu sám vytisknout ve své objednávce,.

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. 

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet, nebo dle dohody s kupujícím, a to zvláště při zboží které má jinou udanou lhůtu dodání než ihned skladem. Prosím pozor  tedy na jednotlivé dodací doby uvedené u termínu dodání jednotlivého zboží!!!!  V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím