Domů Profil prodejce inagro
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha 9, ČR
  • 5517 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1191) 100%
Nadšenci: 2360
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5517
Registrace: 3.9.2008
Město: Praha 9
Stát: ČR

inagro

/ Prodávající

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo

 

Veškerá bižuterie je vyrobena z kvalitních kovových komponentů, skla, křišťálového skla, porcelánu, kůže. Bižuterii , aby vám co nejdéle sloužila nevystavujte  dlouhodobě vlhkému prostředí ani přímému slunečnímu světlu.

Bižuterie je rozdělena do několika kolekcí  podle použitých materiálů .

Nově vyrábím bižuterii s použitím vlastních ručně vinutých perlí, které lze zakoupit pro vaše případné tvoření i samostatně.

Každý výrobek je originál,dle vlastního návrhu většinou se vyskytuje pouze v několika málo provedeních omezené kolekce.

Ručně vinuté korálky jsou při zhotovení více kusů vždy pouze hodně podobné nikdy stejné, právě proto, že jde o ruční výrobu a není možné vyrobit dva zcela shodné kusy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud se vám něco líbí, ale máte jinou barevnou představu, není problém vám vyhotovit bižuterii dle vaší představy. Taktéž v případě již prodaného šperku, většinou lze vyrobit obdobný kousek na vaše přání.

Kromě bižuterie vyrábím také patchworkové deky, povlečení. Háčkované a vyšívané ubrusy či dečky.

POZOR!!!!!!  BIŽUTERIE KŮŽE DE LUX KDE JE POUŽITÉ MAGNETICKÉ ZAPÍNÁNÍ JE NEVHODNÁ PRO OSOBY S KARDIOSTIMULÁTOREM!!!!!!!

  • PRO ZÁKAZNÍKY ZE SLOVENSKÉ REPUBLIKY JE ZŘÍZEN ÚČET U FIO BANKY PRO PŘEVODY BEZ POPLATKŮ

 

Barevné podání je závislé na nastavení vašeho monitoru může se stát že je odstín mírně odlišný ve skutečnosti než jak se vám jeví na obrazovce, pro kontrolu nastavení obrazovky slouží níže škála odstínu šedé je jich 21 políček, pokud se vám zobrazí všechny váš monitor by měl být nastaven dobře :)))

 


 

Pro výrobu šperků jsem řádně zaregistrovaná na živnostenském úřadě

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE JE VYSTAVENA FAKTURA V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ PŘÍMO VE VAŠÍ OBJEDNÁVCE NA FLERU, POKUD CHCETE TIŠTĚNOU, DEJTE MI PROSÍM VĚDĚT DO OBJEDNÁVKY , ZAŠLU VÁM JI SE ZBOŽÍM.

 

Šperky se dělí do náseldujících kategorií podle použitého materiálu, kliknutím můžete jednotlivé obrázky otevřít

Collezione lampworks.............................autorské ručně vinuté korálky

 

Collezione vetro.......................................šperky z  autorských  ručně vinutých perel z českého skla,kovu, swarovski křišťálu, skla,smalty

 

Collezione semplice......šperky ze skla, kovu, smaltu

 

Collezione  pearls..........šperky z ručně vinutých  perel z českého skla,kovu, swarovski křišťálu, skla,smalty


 

Collezione prezioso......šperky z minerálů, polodrahokamů, kovu


 

Colleizone argento.............šperky ze stříbra, minerálů, polodrahokamů, ručně vinutých perel , swarovski křišťálu

 

Collezione casa......................háčkované  a vyšívané ubrusy, dečky, polštáře a různé dekorace. Povlečení  a deky patchwork.

 

 

 

TOPlist

Způsob dopravy
česká pošta doporučeně,obálka, bublinková folie MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ OSOBNĚ V PRAZE ....................................................... ........................................... .......................................... ............................................ POZOR UVEDENÁ CENA POŠTOVNÉHO SE VZTAHUJE NA KLASICKOU DOPORUČENOU ZÁSILKU,U KTERÉ JE ZBOŽÍ POJIŠTĚNÉ DO 500,-KČ POKUD JE HODNOTA VAŠÍ OBJEDNÁVKY VYŠŠÍ NEŽ 500KČ JE NUTNO JI POSLAT JAKO BALÍČEK, ABY BYLO MOŽNÉ JI POJISTIT, POŠTOVNÉ PAK ČINÍ 80,-KČ, POKUD SI PŘEJETE ZÁSILKU POSLAT ZA NORMÁLNÍ POŠTOVNÉ TEDY 45,-KČ TAK BUDE ZÁSILKA POJIŠTĚNA POUZE NA 500,-KČ A V PŘÍPADĚ JEJÍ ZRÁTY NEBO POŠKOZENÍ POŠTOU PAK BUDETE ODŠKODNĚNI POUZE TOUTO ČÁSTKOU................................................................................ Při přebírání zásilky dbejte prosím následujících pokynů: Věnujte mimořádnou pozornost vnějšku balení. Tzn. povrchu obálky, ochranné pásce a veškerým, i drobným porušením a trhlinám, obzvláště pak průrazům nebo deformacím v rozích obálky. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení se zásilkou během přepravy a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud narazíte při kontrole na jakýkoli zmíněný či podobný ukazatel toho, že došlo k neoprávněnému vniknutí do zásilky, či možnému poškození během přepravy, oznamte tuto skutečnost ihned při převzetí zásilky a trvejte na sepsání reklamačního protokolu, event. potvrzeném záznamu o stavu v jakém byla zásilka doručena a o případných dalších poškozeních. Tímto jednáním zajistíte snazší rešení případné pozdější reklamace a minimalizujete vznik možných škod.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od inagro

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--