Menu
--
Domů Profil prodejce Indibab
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Úvaly-Praha východ, ČR
  • 35 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (27) 100%
Nadšenci: 35
Aktivita: aktivní
Prodáno: 35
Registrace: 28.5.2012
Město: Úvaly-Praha východ
Stát: ČR

Indibab

/ Prodávající
Novinky
305974
19.9.2014 Pridany taštičky "Soví slet" na dámské maličkosti .. :-)

Vítejte v mém týpí  s tvorbou pro radost {#emotions_dlg.rose2}

 

K ručním pracem mě přivedla babička, která mě naučila háčkovat, vyšívat, plést a šít na panenky , ale to bylo někdy v minulém století {#emotions_dlg.pst} ,  nejsem amatérskou švadlenkou, ale mám k tomu výuční list. Pletla jsem na stroji, šila dětské oblečení od košilek až po bundy, sítotisk , korálky, tašky ... od všeho něco Mrkající, jako zaměstnání to nemám ,  jen jako koníčka.

Slogan v záhlaví napadl kolegyni z práce a přezdívku Indiánská babička mám z dob, kdy jsem se věnovala dětem a prováděli jsme různé  "lumpárničky"  na letních táborech na souši nebo na vodě Mrkající

Jsem matka dospělého syna a dvou hafuší. Velkou inspirací byla zpráva, že už konečně budu babičkou.( a v červenci se narodila  vnučka Timea  {#emotions_dlg.tuli}) Tím se mi otevřel svět nápadů a fantazie, aniž jsem tušila co je ve mě skrývá Usmívající se a proto jsem se rozhodla udělat radost i ostatním , nabízím Vám své výrobky k dekoraci nebo jen tak pro potěšení.

Začala jsem pletením, vyšíváním, šitím hraček, háčkováním, až jsem se dostala k patchworku, který se mi líbil vždy, ale nemohla jsem pochopit proč někdo kupuje látky, pak je rozstříhá a znovu sešije Usmívající se, nakonec jsem do toho spadla také. Vytvářím dle nápadu, barevných kombinací .

Obchůdek budu postupně rozšiřovat, jak mi čas a vnouče dovolí Mrkající

Děkuji všem za komentáře a udělená srdíčka Mrkající

Všechny výrobky jsou originální, z nekuřáckého prostředí , šité v malých sériích z kvalitních českých i dovozových bavlněných látek. Jako výplň používám duté vlákno a vatelín, který je vhodný i pro alergiky.

Hawk, domluvila jsem {#emotions_dlg.rose2}

Indibab Pavla 

 

Ukázka tvorby pro vnouče :-)

 

 

 

Děkuji za návštěvu {#emotions_dlg.rose2}

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně dle objemu a velikosti v obálce, obchodní balíček Možný osobní odběr po domluvě v Praze. Na dobírku neodesílám.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Indibab

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím