Profil uživatele
Indibab
Prodávající
Úvaly-Praha východ
Registrace: 28.5.2012

Vítejte v mém týpí  s tvorbou pro radost {#emotions_dlg.rose2}

 

K ručním pracem mě přivedla babička, která mě naučila háčkovat, vyšívat, plést a šít na panenky , ale to bylo někdy v minulém století {#emotions_dlg.pst} ,  nejsem amatérskou švadlenkou, ale mám k tomu výuční list. Pletla jsem na stroji, šila dětské oblečení od košilek až po bundy, sítotisk , korálky, tašky ... od všeho něco Mrkající, jako zaměstnání to nemám ,  jen jako koníčka.

Slogan v záhlaví napadl kolegyni z práce a přezdívku Indiánská babička mám z dob, kdy jsem se věnovala dětem a prováděli jsme různé  "lumpárničky"  na letních táborech na souši nebo na vodě Mrkající

Jsem matka dospělého syna a dvou hafuší. Velkou inspirací byla zpráva, že už konečně budu babičkou.( a v červenci se narodila  vnučka Timea  {#emotions_dlg.tuli}) Tím se mi otevřel svět nápadů a fantazie, aniž jsem tušila co je ve mě skrývá Usmívající se a proto jsem se rozhodla udělat radost i ostatním , nabízím Vám své výrobky k dekoraci nebo jen tak pro potěšení.

Začala jsem pletením, vyšíváním, šitím hraček, háčkováním, až jsem se dostala k patchworku, který se mi líbil vždy, ale nemohla jsem pochopit proč někdo kupuje látky, pak je rozstříhá a znovu sešije Usmívající se, nakonec jsem do toho spadla také. Vytvářím dle nápadu, barevných kombinací .

Obchůdek budu postupně rozšiřovat, jak mi čas a vnouče dovolí Mrkající

Děkuji všem za komentáře a udělená srdíčka Mrkající

Všechny výrobky jsou originální, z nekuřáckého prostředí , šité v malých sériích z kvalitních českých i dovozových bavlněných látek. Jako výplň používám duté vlákno a vatelín, který je vhodný i pro alergiky.

Hawk, domluvila jsem {#emotions_dlg.rose2}

Indibab Pavla 

 

Ukázka tvorby pro vnouče :-)

 

 

 

Děkuji za návštěvu {#emotions_dlg.rose2}

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně dle objemu a velikosti v obálce, obchodní balíček Možný osobní odběr po domluvě v Praze. Na dobírku neodesílám.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
305974
19.9.2014 Pridany taštičky "Soví slet" na dámské maličkosti .. :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím