Domů Profil prodejce Infernits
Martina Vávrová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Strakonice, ČR
  • 211 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (25) 100%
Nadšenci: 26
Aktivita: aktivní
Prodáno: 211
Registrace: 12.7.2009
Město: Strakonice
Stát: ČR

Infernits

/ Prodávající
Novinky
1031239
4.11.2022 Nově nabízím keramické hrnky s moderními motivy, ale ráda udělám i hrnky s motivem dle Vašeho přání (fotka, obrázek, malba,...)

U nás najdete pouze výrobky z naší vlastní produkce. Jsme rodinnou firmou, která se soustředí na kvalitu svých výrobků a to především v souladu s přírodou. Naše výrobky tvoříme s ohledem na principy permakultury a trvalé udržitelnosti. Budou Vám tak sloužit řadu let.

U dřevěných výrobků, vařeček a krájecích či servírovacích prkének, dbáme především na co největší zachování autentičnosti a struktury dřeva daného stromu. Proto u našich výrobků většinou nehledejte přesné pravoúhlé tvary a ostré hrany, které se v přírodě moc nevyskytují.

DŘEVĚNÉ VÝROBKY
Vyrábíme ručně řezbařené výrobky a to především ze dřeva šumavských listnatých a ovocných stromů. Dřevo je to hodně pevné a odolné. Klademe důraz na ručné práci, tudíž je k výrobě minimálně využito elektrického nářadí.

Prkénka i vařečky pravidelně doplňujeme a obměňujeme dle prodejů. Pokud jste si nyní nevybrali, nezoufejte. V nejbližší době bude vyrobeno zase nějaké čerstvé, určeno přesně pro Vás. Nenechte se proto odradit a občas k nám zavítejte zkontrolovat nabídku nebo se staňte odběratelem našich Novinek :)

SAMOLEPKY
Tištěné samolepky jsou opatřeny laminační vrstvou, která jim dodává odolnost vůči otěru a vodě. Všechny samolepky tak lze plně omývat, v případě lepení na nádoby je lze umýt i v myčce.

Způsob dopravy
doprava na Zásilkovnu nebo přes kurýra PPL
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Infernits

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--