Domů Profil prodejce infoqs
 • aktivní prodejce od r. 2010
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
 • Blansko, ČR
 • 2 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 7.9.2010
Město: Blansko
Stát: ČR
Důležitá informace: Momentálně náš FLER obchůdek plníme. Budou v něm převážně fotografie a textil. Plánujeme výrobu čepic a dalších doplňků.

infoqs

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

 • Něco o mě : jmenuji se Jan Dvořák a můžete mě potkat v Brně, Blansku a jeho okolí. Pracuji jako grafik v jedné brněnské reklamní agentuře a zároveň soukromě jako grafik a fotograf. 
 • Čím se zabývám   : grafika, fotografie, oblečení, šablony, nálepky, re-design  předmětů.
 • Co budu prodávat : postery, malby, fotografie, nálepky, oblečení s potiskem, čepice s výšivkou, polepy ( tuningové nálepky, NB-foils ) 
 • Dodávka zboží  : u každého předmětu, který budu prodávat bude zvlášť napsáno, jaké jsou skladové stavy a rovnou i možnost  dodání v případě, že nebude nabízené zboží momentálně na  skladě ( jedná se především o ručně tištěný textil a čepice )
 • Platba: preferuji platbu přes PAYPAL, kvůli rychlosti platby a možnosti jednoduchého placení ze zahraničí. V případě, že tento účet nevyužíváte, je možnost platby i prostřednictvím bankovního převodu. Kompletní platební podmínky budou vždy napsány u daného předmětu. Ke každému zboží je samozřejmostí faktura, nebo pokladní doklad, který slouží též jako záruční list.
 • Reklamace : na veškeré zboží se vztahuje záruka dle platného obchodního zákoníku. 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
U každého zboží je uveden údaj o jeho skladové dostupnosti. Ten ukazuje dobu, do které bude zboží předáno přepravní službě (Česká pošta, GLS) Zboží dodáváme zpravidla do tří dnů až týdne, podle dostupnosti na skladě. V době před vánoci může být doba dodání delší. Zboží zasíláme balíkovou expresní službou GLS nebo Českou poštou. Zboží by Vám mělo být doručeno do druhého pracovního dne ode dne podání, na adresu kterou jste uvedli v objednávce. Pokud na této adrese nebude nikdo zastižen, bude Vám zásilka doručena na druhý den. Celou dobírku platíte při převzetí od zaměstnance České pošty.Jestliže objednáte vícepoložek s rozdílnou skladovou dostupností, objednávka bude předána k expedici, jakmile bude k dispozici zboží s nejdelší dostupností. Z důvodů velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání. V takovém případě přijměte naši omluvu. O zpoždění dodávky nebo vyprodání zboží budete informováni.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od infoqs

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--