Profil uživatele
innael
Prodávající
Choceň
Registrace: 15.8.2010

Milí návštěvníci,
jmenuji se Šárka, jsem mamka dvou slečen a mým velkým koníčkem jsou ruční práce. Ve třinácti letech jsem si (za pomoci své mamky) upletla můj první svetr a dosud mě tato záliba neopustila.
Jako správný blíženec se zabývám vším možným, tj. šití, vyšívání, pletení, háčkování, papírové pletení, háčkování a pletení z drátku a v poslední době drhání. Zkoušela jsem i pergamano, drátkování, frivolitky, síťování, savování, patchwork a ubrouskovou techniku, ale to skončilo vesměs neúspěšnými pokusy  Rozpačitý. Nicméně tyto práce se mi moc líbí a obdivuju je, ale jejich výrobu raději přenechám jiným  :-).
Čím jsem se nikdy nezabývala, je paličkování. To zase obstará má dcera.

Jsem také velký knihomol, v knihovně jsem častým návštěvníkem, takže když zrovna jehlice či háček zahálejí, s největší pravděpodobností mě najdete v křesle s knížkou. Čtu všechny možné žánry, ale nejvíce detektivky :). Zrovna teď mě hodně zaměstnává Agatha Christie.

A koníček do třetice - několikrát týdně chodím sportovat. Zkoušela jsem všechno možné - spinning, K2 hiking, zumbu, jumping, ale věrná zůstávám aerobiku a posilování a v poslední době mě velmi silně oslovila jóga. A protože mám ráda sladkosti, pohyb je pro mě prostě nutnost :-).

Děkuji za návštěvu mých stránek a doufám, že se vám mé práce budou líbit. Pokud se vám zalíbí natolik, že si něco objednáte, budu moc ráda.

 

https://www.fler.cz/images/nekur120x120.jpg

 

 

Nakoukněte také do obchůdku k mojí mamce, nádherně kouzlí s háčkem a jehlicemi. Nyní se však hlavně zaměřuje na pletení a háčkování na panenky Barbie. Pokud byste si chtěli objednat něco z jejího i z mého obchůdku, samozřejmostí je jedno poštovné. Nahlédnout můžete zde: Růženka2

 

 

 

 


Způsob dopravy
Zboží posílám v obálce, případně v krabičce. Zasílám doporučeně českou poštou.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
417067
21.8.2015 Výprodej zboží - ruším obchůdek. Vše zlevněno o 50 % :).
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím